Chyba v rozeslané informaci o cenách u elektřiny u CENTROPOL ENERGY pro rok 2024. Platí původně slíbené ceny.

29. listopadu 2023

Vážení zákazníci Skautské energie,

domácnosti s odběrem elektřiny u CENTROPOL ENERGY (smlouvy z roku 2022) obdrželi v těchto dnech od dodavatele informaci o zvýšení cen pro rok 2024. Toto neodpovídá dododě s dodavatelem ze září letošního roku, kdy jsme zákazníky informovali o novém ceníku na rok 2024 a ten měl být konečný. 

Na základě komunikace s dodavatelem potvrzujeme, že platí původní v září 2023 avizovaný nižší ceník. E-maily s informací o nové ceně rozeslané dodavatelem tedy prosíme ignorujte. Všem zákazníkům ještě rozešleme e-mailem potvrzení a novou zprávu od CENTROPOL ENERGY.  

Dodavatel se omlouvá, došlo k technické chybě. Zákazníci Skautské energie měli být z rozesílky informující o zdražení vyjmuti.

Co dělat nyní?

Nemusíte podnikat žádné kroky. Nový ceník Vám začne platit automaticky na rok od 1. 1. 2024. 

E-mail od dodavatele chybně informující o jiných cenách prosím ignorujte, smažte.

V dalších dnech očekávejte ještě v e-mailu od Skautské energie potvrzení této chyby jméněm dodavatele. 

Zákazníkům doporučujeme ke konci roku provést samoodečet a nahlásit stavy distributorovi (jinak bude odečet proveden odhadem). 

Kontakt a další informace

V případě jakýchkoliv dotazů nebo potřeby konzultace nás neváhejte kontaktovat. Skautská energie stojí při vás. Aktuální informace o naší službě a kontakty najdete na našem webu Skautská energie.     

Přejeme Vám krásné zasněžené dny

Za tým Skautské energie

Tomáš Slavík
ředitel

Mohlo by vás ještě zajímat

"IČO zákazníkům" CENTROPOL ENERGY doporučujeme podepsat novou smlouvu a změnit produkt

"IČO zákazníkům" CENTROPOL ENERGY doporučujeme podepsat novou smlouvu a změnit produkt

Firemní zákazníci odebírající elektřinu dostávají možnost změnou produktu zajistit výhodnější podmínky. V článku najdete představení změn a pokyny, jak vše správně odbavit.

LitFin zahajuje insolvenční řízení pro odškodnění poškozených zákazníků Kolibřík Energie

LitFin zahajuje insolvenční řízení pro odškodnění poškozených zákazníků Kolibřík Energie

Po pečlivém zvážení a konzultacích s odborníky se LitFin rozhodl pro cestu insolvenčního řízení. Proč? Protože věří, že tato metoda má potenciál zajistit nejvyšší možné uspokojení Vašich nároků a zároveň se jeví jako nejefektivnější cesta z časového hlediska.

Zákazníci CENTROPOL ENERGY v roce 2024 na elektřině významně uspoří

Zákazníci CENTROPOL ENERGY v roce 2024 na elektřině významně uspoří

Pro naše zákazníky s opakovaným fixním produktem elektřiny u CENTROPOL ENERGY jsme zajistili výhodné podmínky na rok 2024. Domácnosti je získají automaticky, u právnických osob a podnikatelů bude potřeba podpis dodatku se změnou produktu na levnější.