Pro nové zákazníky

Hledáte dodavatele elektřiny a plynu a zatím nejste zákazníky našeho projektu Skautská energie?

Naše nabídka se průběžně mění, reaguje na složitý vývoj na trhu energií.

Nabídka
pro domácnosti

Pro domácnosti, které zatím nevyužívají služeb Skautské energie, jsou nyní otevřeny následující nabídky.

CENTROPOL ENERGY

Dodavatel CENTROPOL ENERGY nabízí zájemcům ve spolupráci se Skautskou energií elektřinu i plyn.

MND

Dodavatel MND nabízí zájemcům ve spolupráci se Skautskou energií elektřinu i plyn.

BIDLI ENERGIE

Domácnosti mohou nyní získat produkt s měsíčně fixovanou cenou vycházející ze spotu.

V případě dotazů si prosím projděte často kladené otázky , zkuste online chat nebo volejte naše callcentrum.

Nabídka
pro firmy

Pro firmy, organizace a střediska (subjekty s IČO), které zatím nevyužívají služeb Skautské energie, jsou nyní otevřeny následující nabídky.

CENTROPOL ENERGY

Dodavatel CENTROPOL ENERGY nabízí firemním zájemcům ve spolupráci se Skautskou energií elektřinu i plyn.

MND

Dodavatel MND nabízí firemním zájemcům ve spolupráci se Skautskou energií elektřinu i plyn.

BIDLI ENERGIE

Spotový produkt elektřiny i plynu je ve spolupráci se Skautskou energií nabízen firmám a OSVČ s odběrem v místě podnikání.

Nevíte si rady? Začněte na webu.

Často kladené otázky

Online chat