MND

Moravské naftové doly jsou největší těžební společností v České republice se stoletou tradicí těžby ropy a zemního plynu na jižní Moravě. Plyn a elektřinu nabízí domácnostem od roku 2014.

O dodavateli

Nabídka MND je aktuálně pro nové zájemce z řad firem i domácností pozastavena.

Mezi základní principy společnosti patří:

• Dlouhodobá výhodnost - Ceny MND hlídá tak, abyste byli spokojeni dlouhodobě.
  • Jednoduchost - Smluvní dokumenty jsou jednoduché a srozumitelné. Snadno se v nich vyznáte.
  • Férovost - MND drží slovo, proto patří mezi nejdoporučovanější dodavatele energií.
  • Dostupnost - Nonstop online portál Moje MND.

Ceny a nabídka

MND nabízí smlouvu na dobu neurčitou se závazkem a fixní cenou energií do konce roku 2022.

Plyn - nyní pozastaveno

3 013 Kč/MWh vč. DPH*
(2 490 Kč/MWH bez DPH)

Měsíční poplatek 59 Kč /168 Kč /0 Kč vč. DPH

dle ročního odběru viz. kompletní ceník

Elektřina - nyní pozastaveno

4 742 Kč/MWh vč. DPH*
(3 919 Kč/MWH bez DPH)

Měsíční poplatek 77 Kč vč. DPH

pro nejběžnější sazbu D02d

Kompletní ceníky Skautské energie u MND pro všechny sazby a vzory smluv ke stažení.

Pro výpočet celkové ceny, kolik za rok zaplatíte, můžete využít naší jednoduchou on-line kalkulačku