MND

Moravské naftové doly jsou největší těžební společností v České republice se stoletou tradicí těžby ropy a zemního plynu na jižní Moravě. Plyn a elektřinu nabízí domácnostem od roku 2014.

O dodavateli

Největší česká těžební společnost ropy a plynu MND Energie a.s., Moravské naftové doly, která má stoletou tradici v oboru. Plyn přímo z těžby se rozhodli nabízet nejen velkoodběratelům, ale také napřímo domácnostem.

Mezi základní principy společnosti patří:

• Dlouhodobá výhodnost - Ceny MND hlídá tak, abyste byli spokojeni dlouhodobě.
  • Jednoduchost - Smluvní dokumenty jsou jednoduché a srozumitelné. Snadno se v nich vyznáte.
  • Férovost - MND drží slovo, proto patří mezi nejdoporučovanější dodavatele energií.
  • Dostupnost - Nonstop online portál Moje MND.

Ceny a nabídka

Z nabídky MND nabízíme zájemcům pouze smlouvu na dobu neurčitou, kde dodavatel může ceník měnit.

Plyn

Smlouva na dobu neurčitou, vyhlašovaný ceník "SE STROPEM" a garancí nezvýšení ceny do 03/2024.

1 986 Kč/MWh vč. DPH
(1 641,32 Kč/MWH bez DPH)

Měsíční poplatek 157 Kč vč. DPH

dle ročního odběru viz kompletní ceník