MND

Moravské naftové doly jsou největší těžební společností v České republice se stoletou tradicí těžby ropy a zemního plynu na jižní Moravě. Plyn a elektřinu nabízí domácnostem od roku 2014.

O dodavateli

Aktuálně MND nabízí jistotu dodávky plynu a elektřiny pro domácnosti s fixní cenou do 31. 12. 2022. Stačí kliknout na tlačítka níže a vyplnit online formulář. O vše ostatní se pak postará MND.

Pro firmy a organizace se spotřebou do 63 MWh nabízí MND nově dodávky plynu i elektřiny s fixní cenou do konce roku 2022 za stejných podmínek jako u domácností..

Mezi základní principy společnosti patří:

• Dlouhodobá výhodnost - Ceny MND hlídá tak, abyste byli spokojeni dlouhodobě.
  • Jednoduchost - Smluvní dokumenty jsou jednoduché a srozumitelné. Snadno se v nich vyznáte.
  • Férovost - MND drží slovo, proto patří mezi nejdoporučovanější dodavatele energií.
  • Dostupnost - Nonstop online portál Moje MND.

Ceny a nabídka

MND nabízí smlouvu na dobu neurčitou s fixní cenou energií do konce roku 2022.

Plyn

2 378 Kč/MWh vč. DPH*
(1 965 Kč/MWH bez DPH)

Měsíční poplatek 59 Kč /168 Kč /0 Kč vč. DPH

dle ročního odběru viz. kompletní ceník

Elektřina

4 742 Kč/MWh vč. DPH*
(3 919 Kč/MWH bez DPH)

Měsíční poplatek 77 Kč vč. DPH

pro nejběžnější sazbu D02d

Kompletní ceníky Skautské energie u MND pro všechny sazby a vzory smluv ke stažení.

Pro výpočet celkové ceny, kolik za rok zaplatíte, můžete využít naší jednoduchou on-line kalkulačku (výsledná cena bude nižší, protože stát odpustí DPH a příspěvek na obnovitelné zdroje - minimálně v roce 2021).

Jak přejít k MND?

Zákazníci - domácnosti Skautské energie s dodávkami od Kolibřík energie

1. Najděte si e-mail si instrukcemi o převodu odběrných míst k MND.
  2. Klikněte na tlačítko/odkaz "Přihlásit k MND plyn" nebo "Přihlásit k MND elektřinu".
  3. Jen skrz cestu přes tato tlačítka/odkazy budete zapojeni do projektu Skautská energie!
  4. MND ihned zahájí změnu dodavatele, dokončení očekávejte do 14 dní.

Ostatní zákazníci - domácnosti

1. Najděte si údaje ke svému odběrnému místu (například v posledním vyúčtování).
  2. Klikněte na tlačítko/odkaz "Přihlásit k MND plyn" nebo "Přihlásit k MND elektřinu".
  4. MND ihned zahájí změnu dodavatele, dokončení očekávejte do 14 dní.

Firemní zákazníci - podnikatelé, firmy, organizace, obce, sdružení vlastníků apod.

2. Klikněte na tlačítko PŘIHLÁSIT K MND PLYN PRO FIRMU nebo PŘIHLÁSIT K MND ELEKTŘINU PRO FIRMU
  3. Vyplňte a odešlete formulář
  4. MND vás do několika dní kontaktuje s postupem k online podpisu smlouvy. zahájí změnu dodavatele, dokončení očekávejte do 14 dní.

Uvedená cena je pouze obchodní část ceny. Regulovanou část ceny dle distribučního území naleznete v kompletním ceníku, který je ke stažení níže. Celková cena pro zákanzíky se u energií skládá z ceny obchodní (tu nabízí jednotliví dodavatelé) a z ceny regulované (distribuce, poplatky na obnovitelné zdroje apod.). Detailní rozpis najdete v podrobných cenících, které jsou ke stažení.

Cena plynu se 8. listopadu změnila. Smlouvy uzavřené od 8. 11. dále se řídí ceníkem 2 a smlouvy uzavřené do 7. 11. se řídí ceníkem 1.