CENTROPOL ENERGY

Jeden z nejvýznamnějších tuzemských dodavatelů energií. Plynem a elektřinou zásobuje více než 300 tisíc odběrných míst.

O dodavateli

CENTROPOL ENERGY je jedním z největších dodavatelů energií v ČR. Minimálně pro období překlenutí krize energetiky bude vhodnou volbou.

Patří k největším dodavatelům energií v ČR a v minulosti byl několik let partnerským dodavatelem Skautské energie. CENTROPOL ENERGY v ČR působí již více než 20 let a má v péči přes 285 tisíc odběrných míst.

Pro své zákazníky vydává časopis Céčko, jehož poslední vydání bylo věnováno právě úsporám.

Majitelům rodinných domků z řad svých zákazníků nabízí slevu ve výši 3 000 až 5 000 korun na instalaci vlastní fotovoltaické elektrárny a tepelného čerpadla a rovněž možnost výkupu elektřiny.

Zákazníci mají neustále přehled o svém odběrném místě prostřednictvím elektronické Samoobsluhy, kde si mohou stáhnout i Podklad pro potvrzení nákladů na bydlení pro případnou žádost o státní pomoc s úhradou nákladů na energie. Elektronicky probíhá rovněž fakturace.

Pokud upřednostňujete osobní jednání, po celé republice máte k dispozici 10 zákaznických center.

Ceny a nabídka

CENTROPOL ENERGY nabízí zákazníkům Skautské energie produkty s dobou neurčitou - tedy bez závazku (viz ceníky BEZ ZÁVAZKU a PRO ZAČÁTEK). Cena je vyhlašovaná ceníková, dodavatel ji v čase může změnit.

Pro nové zájemce je v nabídce i alternativa v podobě levnějšího ceníku s fixem na 1 rok (viz ceník FIXNĚ NA 1 ROK).

Ceník BEZ ZÁVAZKU.

od 2 414 Kč/MWh vč. DPH
(1 995 Kč/MWh bez DPH)

Měsíční poplatek 37 - 133 Kč vč. DPH

Elektřina pro domácnosti

Ceník BEZ ZÁVAZKU PRO ZAČÁTEK.

5 118 Kč/MWh vč. DPH
(4 230 Kč/MWh bez DPH)

Měsíční poplatek 117 Kč vč. DPH

pro nejběžnější sazbu D02d, viz kompletní ceník elektřiny

Plyn

Ceník pro domácnosti FIXNĚ PRO ZAČÁTEK NA 1 ROK.
(od 4. 4. 2024)

od 1 586 Kč/MWh vč. DPH
(1 311 Kč/MWh bez DPH)

Měsíční poplatek 91 - 156 Kč vč. DPH

Elektřina pro domácnosti

Ceník FIXNĚ PRO ZAČÁTEK NA 1 ROK.
(od 4. 4. 2024)

3 768 Kč/MWh vč. DPH
(3 114 Kč/MWh bez DPH)

Měsíční poplatek 143 Kč vč. DPH

pro nejběžnější sazbu D02d, viz kompletní ceník elektřiny

Plyn

Ceník FIXNĚ PRO PODNIKATELE 1 ROK.

od 1 311 Kč/MWh bez DPH

Měsíční poplatek 91 - 156 Kč bez DPH

Elektřina pro firmy

Ceník BEZ ZÁVAZKU PRO PODNIKATELE

4 378 Kč/MWh bez DPH

Měsíční poplatek 119 Kč + DPH

pro nejběžnější sazbu C02d, viz
kompletní ceník elektřiny

Výkup FVE

Provozujete vlastní zdroj výroby elektřiny? CENTROPOL ENERGY nabízí výkup za výhodné ceny. Viz www.centropol.cz/fotovoltaika

Jak přejít k CENTROPOL ENERGY?

Přechod ke Skautské energie se smlouvou u CENTROPOL ENERGY pro vás (pro domácnosti, ale i pro podnikatele, firmy a organizace) rádi zajistíme. Máte-li zájem, prosí vyplňte jednoduchý poptávkový formulář po kliknutím na vybrané tlačítko níže: