Aktuality

Vyhlašujeme novou soutěž o nejlepší ceny energií, přihlašujte se teď, vítěze vybereme v létě

Skautská energie opět vyhlašuje soutěž dodavatelů a přihlásit se nyní může každý. Až do července 2024. Výsledek aukce bude nově dostupný pouze přihlášeným.

Kompletní přehled změn ve fungování Skautské energie v roce 2024

Skautská energie se mění a opět nabízí pravidelné soutěže dodavatelů. V čem se budou nové soutěže lišit? Nejvíce v tom, že přenášíme větší moc do rukou zákazníka. Přehled všech změn najdete v článku.

Souhrnné informace pro zákazníky Skautské energie s řešením od MND, Bidli a Centropol Energy

Souhrnný přehled pro naše dosavadní zákazníky. V jednom článku najdete vše, co se s novou Skautskou energií od června 2024 mění a co je třeba nyní podniknout.

Jak Skautská energie zvládla energetickou krizi

Energetickou krizi si nepřál nikdo, ale poprat se s ní musel každý. V letech 2021 - 2023 jsme si prošli velmi náročným obdobím.

Vše, co byste měli vědět o spotových cenách energií v roce 2024

Ceny elektřiny a plynu letos klesly téměř na předkrizové ceny a zákazníkům, kteří využívají spotové produkty, se po letech konečně opět vyplatí. Ve Skautské energii vidíme aktuální situaci jako ideální příležitost k přechodu ze spotového produktu na fixní s delším závazkem.

Zájem o skauting neustále roste. Skautů je již 77 tisíc. Výroční zpráva Junáka - českého skauta ukáže, co vše činností Skautské energie podporujeme

Junák – český skaut neustále roste a rozvíjí se díky podpoře našich členů, dárců a projektů, jako je Skautská energie. Podrobnosti o našich aktivitách a hospodaření organizace za rok 2023 naleznete ve výroční zprávě.

Navracíme se k pravidelným aukcím a doporučujeme vyčkat s delšími závazky

Skautská energie pracuje na brzkém znovuobnovení pravidelných aukcí. Nabídky dodavatelů na uzavření delších závazků doporučujeme nepřijmout.

LitFin pokračuje v insolvenčním řízení pro odškodnění poškozených zákazníků Kolibřík Energie

LitFin podal odvolání proti zamítnutí insolvenčního návrhu a dále pokračuje ve snaze uplatnit nároky poškozených zákazníků v insolvenčním řízení.

LitFin zahajuje insolvenční řízení pro odškodnění poškozených zákazníků Kolibřík Energie

Po pečlivém zvážení a konzultacích s odborníky se LitFin rozhodl pro cestu insolvenčního řízení. Proč? Protože věří, že tato metoda má potenciál zajistit nejvyšší možné uspokojení Vašich nároků a zároveň se jeví jako nejefektivnější cesta z časového hlediska.