Chci ušetřit!

Přidejte se ke Skautské energii ještě dnes a ušetřete za elektřinu i plyn každý měsíc. Vyberte obrázek odpovídající vaší situaci.

Aktuální omezení - dočasně jsme zastavili příjem nových žádostí

Vzhledem k aktuální mimořádné situaci na trhu s energiemi jsme se rozhodli od 11. 9. 2021 dočasně zastavit příliv nových odběrných míst. Od 11. 9. není možné se ke Skautské energii přihlásit, pro zájemce je dostupná tato čekací online listina:

Čekací listina:

Máte zájem připojit se ke Skautské energii? Vyplňte nám zde kontakt na Vás a my Vám dáme vědět hned, jakmile pro Vás zajistíme dobrou individuální nabídku, případně ve chvíli, kdy bude vstup ke Skautské energii opět zcela otevřen.

Přidejte se k nám

Nevíte si rady?
Jsme tu pro vás

skautska.energie@setrimeobcanum.cz
8.00 - 16.30 každý pracovní den

Po telefonu vždy sdělte, že řešíte Skautskou energii.

Pro nové zákazníky jsme sepsali odpovědi na nejčastější otázky.
Pokud jste nenašli, co hledáte, nechte nám na sebe kontakt. Ozveme se vám. Telefonní číslo či e-mail budou využity jen k jednorázovému zpětnému kontaktu.

• 8-10
  • 10-12
  • 12-14
  • 14-16
  • 16-18
Je úžasné, že je tu někdo, kdo hlídá nejvýhodnější podmínky pro koncového zákazníka, pravidelně informuje o dění a navíc je to vše zdarma!!! Na místní poměry je to vysoce nadstandardní! Já si každý rok, hlavně zimu a svátky, užívám s pocitem tepla u srdce, že to teplo doma je to nejlepší, jaké můžu mít.
Marek Baloun