Důležité info pro naše zákazníky u Bidli energie - spolupráce s dodavatelem pokračuje

11. července 2024

Toto sdělení se týká pouze zákazníků projektu Skautská energie, kteří mají sjednanou smlouvu o dodávce elektřiny nebo plynu u dodavatele Bidli energie.

Nová fáze Skautské energie:

Skautská energie vstoupila do nové fáze, ve které se vracíme k pravidelnému soutěžení nejvýhodnějších nabídek od dodavatelů. Z důvodu legislativních omezení budeme nyní soutěžit pouze fixní produkty. Více podrobností najdete v Aktualitách na našem webu.

Zachování Vašeho spotového produktu:

Víme, že mnozí z vás mají u dodavatele Bidli energie spotové produkty, které vám vyhovují. Proto jsme ve spolupráci s Bidli energie dosáhli dohody, která vám umožní zachovat váš spotový produkt u stávajícího dodavatele a zároveň zůstat součástí Skautské energie. Bidli energie bude nadále z vaší spotřeby finančně podporovat naši skautskou organizaci a my vám budeme nadále nápomocní v případě potřeby. Spolupráce s Bidli energie energie tedy pokračuje i do budoucna.

Co to pro Vás znamená?

• Pokud si přejete zachovat svůj spotový produkt: Nemusíte podnikat žádné kroky. Vaše dodávky od Bidli energie pokračují beze změn a my vám děkujeme, že jste s námi.
  • Pokud byste preferovali přechod na fixní produkt: Doporučujeme se zaregistrovat v našem zákaznickém portálu na moje.skautskaenergie.cz a přihlásit vaše odběrné místo do nadcházející aukce fixních produktů.

Informace a kontakty na webu

Připravili jsme pro vás stránku skautskaenergie.cz/dodavatele/bidli, kde najdete kontaktní informace na dodavatele a v budoucnu i aktuální informace o doplňkových nabídkách nebo změnách v domluvené spolupráci s dodavatelem.

Máte-li jakékoliv dotazy, jsme připraveni vám pomoci. Na webu pro vás máme odpovědi Časté dotazy, klidně se nám ale ozvěte přímo na 267 317 800 nebo na e-mail info@skautskaenergie.cz.

Těšíme se na další spolupráci s Vámi a přejeme vám krásné léto plné energie.

Za tým Skautské energie ⚜️

Tomáš Slavík, ředitel

Odpovědi na časté dotazy, které řešíte, když vyplňujete přihlášku k aukci

Připravili jsme pro vás několik odpovědí na otázky, které vás při vyplňování přihlášky v zákaznickém portále moje.skautskaenergie.cz pravděpodobně napadly.

Je nová Skautská energie opravdu bez rizika?

Přihláškou do aukce se ničemu nezavazujete, pouze dáváte najevo, že máte zájem o levnější energie. V aukci nemáte co ztratit, můžete jedině získat. Zkusíte to?

Vyhlašujeme novou soutěž o nejlepší ceny energií, přihlašujte se teď, vítěze vybereme v létě

Skautská energie opět vyhlašuje soutěž dodavatelů a přihlásit se nyní může každý. Až do července 2024. Výsledek aukce bude nově dostupný pouze přihlášeným.