Důležité info pro naše zákazníky u Bidli energie - spolupráce s dodavatelem pokračuje

11. července 2024

Toto sdělení se týká pouze zákazníků projektu Skautská energie, kteří mají sjednanou smlouvu o dodávce elektřiny nebo plynu u dodavatele Bidli energie. 

Nová fáze Skautské energie:

Skautská energie vstoupila do nové fáze, ve které se vracíme k pravidelnému soutěžení nejvýhodnějších nabídek od dodavatelů. Z důvodu legislativních omezení budeme nyní soutěžit pouze fixní produkty. Více podrobností najdete v Aktualitách na našem webu.

Zachování Vašeho spotového produktu:

Víme, že mnozí z vás mají u dodavatele Bidli energie spotové produkty, které vám vyhovují. Proto jsme ve spolupráci s Bidli energie dosáhli dohody, která vám umožní zachovat váš spotový produkt u stávajícího dodavatele a zároveň zůstat součástí Skautské energie. Bidli energie bude nadále z vaší spotřeby finančně podporovat naši skautskou organizaci a my vám budeme nadále nápomocní v případě potřeby. Spolupráce s Bidli energie energie tedy pokračuje i do budoucna.

Co to pro Vás znamená?

  • Pokud si přejete zachovat svůj spotový produkt: Nemusíte podnikat žádné kroky. Vaše dodávky od Bidli energie pokračují beze změn a my vám děkujeme, že jste s námi.
  • Pokud byste preferovali přechod na fixní produkt: Doporučujeme se zaregistrovat v našem zákaznickém portálu na moje.skautskaenergie.cz a přihlásit vaše odběrné místo do nadcházející aukce fixních produktů.

Informace a kontakty na webu

Připravili jsme pro vás stránku skautskaenergie.cz/dodavatele/bidli, kde najdete kontaktní informace na dodavatele a v budoucnu i aktuální informace o doplňkových nabídkách nebo změnách v domluvené spolupráci s dodavatelem. 

Máte-li jakékoliv dotazy, jsme připraveni vám pomoci. Na webu pro vás máme odpovědi Časté dotazy, klidně se nám ale ozvěte přímo na 267 317 800 nebo na e-mail info@skautskaenergie.cz.

Těšíme se na další spolupráci s Vámi a přejeme vám krásné léto plné energie.

Za tým Skautské energie ⚜️

Tomáš Slavík, ředitel

Mohlo by vás ještě zajímat

Odpovědi na časté dotazy, které řešíte, když vyplňujete přihlášku k aukci

Odpovědi na časté dotazy, které řešíte, když vyplňujete přihlášku k aukci

Připravili jsme pro vás několik odpovědí na otázky, které vás při vyplňování přihlášky v zákaznickém portále moje.skautskaenergie.cz pravděpodobně napadly. 

Je nová Skautská energie opravdu bez rizika?

Je nová Skautská energie opravdu bez rizika?

Přihláškou do aukce se ničemu nezavazujete, pouze dáváte najevo, že máte zájem o levnější energie. V aukci nemáte co ztratit, můžete jedině získat. Zkusíte to?

Vyhlašujeme novou soutěž o nejlepší ceny energií, přihlašujte se teď, vítěze vybereme v létě

Vyhlašujeme novou soutěž o nejlepší ceny energií, přihlašujte se teď, vítěze vybereme v létě

Skautská energie opět vyhlašuje soutěž dodavatelů a přihlásit se nyní může každý. Až do července 2024. Výsledek aukce bude nově dostupný pouze přihlášeným.