Je nová Skautská energie opravdu bez rizika?

10. července 2024

letošní aukce Skautské energie vrcholí, přihlásilo se už více než 6000 zájemců. Moc nás to těší! I přes velký zájem od vás občas dostáváme zprávy typu:

Jsem už téměř rozhodnutý, že se přihlásím… ale pořád si nejsem na 100 % jistý, že je to bez rizika.

Rozumíme tomu. Skautská energie v minulosti fungovala úplně jinak a spousta lidí ji tak stále zná. Věříme, že kdyby věděli, že letošní aukce je oproti minulým nezávazná, už by jim nic nestálo v cestě.

Co přesně znamená, že je nezávazná? Přihláškou do aukce se ničemu nezavazujete, pouze dáváte najevo, že máte zájem o levnější energie. Teprve až letos v srpnu vybereme vítěznou nabídku cen energií, pak se svobodně rozhodnete, zda ji přijmete, nebo ne.

V aukci nemáte co ztratit, můžete jedině získat. Kompletní přehled změn ve Skautské energii jsme pro vás sepsali v tomto článku.

Abychom vám vše ještě více usnadnili, natočili jsme pro vás video, které vám pomůže s přihláškou do letošní aukce. Podívejte se:

Výhodnější energie ale nejsou vše, co od nás získáte. Skautská energie je služba, která vám dlouhodobě přináší výhody:

• včas vám dáme vědět, že blíží nová aukce,
  • kryjeme vám záda při jednání s dodavatelem,
  • přímo podporujete skautskou organizaci,
  • informujeme vás o dalších možnostech úspor za energie.

V aukci vám držíme místo do 31. července. Pojďte do toho už teď, nezávazně.

Pokud máte jakékoliv dotazy, jsme připraveni vám pomoci. Na webu pro vás máme odpovědi Časté dotazy, klidně se nám ale ozvěte přímo na 267 317 800 nebo na e-mail info@skautskaenergie.cz.

Za tým Skautské energie ⚜️

Tomáš Slavík, ředitel

Odpovědi na časté dotazy, které řešíte, když vyplňujete přihlášku k aukci

Připravili jsme pro vás několik odpovědí na otázky, které vás při vyplňování přihlášky v zákaznickém portále moje.skautskaenergie.cz pravděpodobně napadly.

Důležité info pro naše zákazníky u Bidli energie - spolupráce s dodavatelem pokračuje

Zákazníci Skautské energie se smlouvou u Bidli energie mohou nadále využívat jejich spotový produkt a zůstanou součástí projektu Skautská energie. Spolupráce s dodavatelem pro stávající zákazníky projektu pokračuje.

Vyhlašujeme novou soutěž o nejlepší ceny energií, přihlašujte se teď, vítěze vybereme v létě

Skautská energie opět vyhlašuje soutěž dodavatelů a přihlásit se nyní může každý. Až do července 2024. Výsledek aukce bude nově dostupný pouze přihlášeným.