Osvědčená cesta k levnějším energiím

Za 10 let naší existence jsme našli způsob, jak pomoci desítkám tisíc pomoci ušetřit za energie. Je to jednoduché - čím víc nás bude, tím lepší ceny nám dodavatelé energií nabídnou a tím více ušetříme. Od roku 2014 jsme v každé aukci získali nejlepší ceny na trhu. Přidejte se a levnější energie máte za pár kroků doma (nebo v práci, v klubovně…)

1. Zaregistrujte se do zákaznického portálu

Vytvořte si zákaznický účet na moje.skautskaenergie.cz.

Při registraci s námi podepíšete Smlouvu o účasti v projektu Skautská energie - tím nám umožníte v budoucnu předat vaše údaje dodavateli energií, jehož produkty budete užívat.

2. Přidejte svá odběrná místa

Po registraci v zákaznickém portálu přidejte ta odběrná místa, pro která budete chtít čerpat energie. Přidáte je pomocí identifikátorů EIC (pro plyn) a EAN (pro elektřinu). Ty najdete ve Smlouvě o dodávce s vaším dodavatelem nebo ve vyúčtování energií.

3. Přihlaste se do soutěže dodavatelů

V dalším kroku vás pozveme do soutěže dodavatelů o nejvýhodnější ceny energií. Své odběrné místo do ní můžete přihlásit, pokud:

  • fakturační osoba a adresa vašeho odběrného místa zůstanou v průběhu soutěže stejné,
  • máte možnost ukončit svůj případný závazek u stávajícího dodavatele do 6 měsíců od ukončení soutěže.

Pokud nesplňujete jednu z výše uvedených podmínek, v zákaznickém portálu vám nabídneme produkty našich dodavatelů. Zůstaňte s námi ve spojení a včas vás upozorníme na příští soutěž.

4. Počkejte na výsledek soutěže

Anonymizované přihlášky všech přihlášených odešleme dodavatelům, kteří nabídnou co nejlepší ceny energií na příští dva roky.

Přibližně do 14 dnů od ukončení soutěže vybereme vítěznou nabídku a s výsledkem vás obešleme. Výsledek najdete rovněž v Aktualitách na našem webu.

5. Podepište smlouvu s vítězným dodavatelem

Vítězný dodavatel vám do 30 dnů od vyhlášení výsledku soutěže zašle k podpisu smlouvu o dodávce komodit do vašeho odběrného místa.

Po podpisu smlouvy nový dodavatel připojí vaše odběrná místa do své sítě. Také se postará o výpověď vašemu stávajícímu dodavateli, pokud jste o to v přihlášce do soutěže zažádali.

6. Čerpejte levnější energie

Gratulujeme! Přidali jste se k desítkám tisíc lidí, kteří společně šetří za elektřinu a plyn.

Vysoutěžené ceny jsou fixní na příštích 24 měsíců.

7. Zůstaňte na drátě

Soutěžit budeme zase za dva roky.

Včas vás upozorníme na váš končící závazek se stávajícím dodavatelem a pozveme vás do příští soutěže.

Jdete do toho s námi? Začněte vytvořením účtu v zákaznickém portálu.

Máte otázky? Svou odpověď nejspíš najdete na stránce Časté dotazy. Pokud ne, zavolejte nám na 267 317 800 nebo napište na info@skautskaenergie.cz a my vám pomůžeme.