Vyhlašujeme novou soutěž o nejlepší ceny energií, přihlašujte se teď, vítěze vybereme
v létě

15. května 2024

Máme velkou radost, že se po pečlivém sledování vývoje trhu a přípravě nových podmínek můžeme po čtyřech letech vrátit k pořádání soutěží
o levnější energie.

Do soutěže se můžete přihlásit už teď, přihlášky sbíráme do
31. července 2024. Jak to letos funguje?

Jak to letos funguje?

  • Dodavatelé, které do soutěže pozveme, pak do 15. srpna předloží své nabídky co nejlepších cen energií na příštích 24 měsíců. 
     
  • My z nich vybereme tu nejvýhodnější a vítěze včetně vysoutěžených cen vám oznámíme v druhé polovině srpna. Obecně platí, že čím více zájemců se přihlásí, tím výhodnější ceny dodavatelé nabídnou.

Pokud jste s námi v minulosti už soutěžili, poznáte, že jsme podstatně změnili průběh soutěže. Poučili jsme se z energetické krize a upravili naše fungování tak, aby opět přinášelo úspory. 

Jednou z důležitých změn je nezávaznost celé soutěže. U přihlášky od vás nebudeme požadovat udělení plné moci pro jednání s dodavatelem. Po skončení soutěže pouze předáme vaše údaje vítěznému dodavateli, který vám zašle připravenou smlouvu k podpisu.

Zda se ji rozhodnete podepsat, bude jen na vás.

Vaše rozhodnutí podpoří i další velká změna. Předem totiž víte, mezi kterými dodavateli energií soutěžíme. Do letošní soutěže jsme pozvali:

  • Centropol - na trhu působí od roku 2002, dodává elektřinu a plyn statisícům odběrných míst,
  • Yello - pražský dodavatel, který se od roku 2012 stará o více než 60 000 zákazníků,
  • Pražská plynárenská - i přes svůj název zásobuje energiemi odběratele po celé České republice, a to už přes 120 let.

Všichni tři splňují naše požadavky na spolehlivého dodavatele. Zvládnou odbavit desítky tisíc odběrných míst a v energetické krizi se ke svým zákazníkům zachovali férově. Spolupracovali jsme s nimi už dříve a vždy bez problémů. Ať tedy soutěž dopadne jakkoliv, víte, že vítězem bude jeden z nich.

Co dělat, pokud už jste zákazníkem Skautské energie

Pokud jste se stali zákazníkem Skautské energie do dubna 2024, znamená to, že máte smlouvu s jedním z našich stávajících dodavatelů (Centropol, MND, Bidli). 

Naše spolupráce s nimi postupně skončí do roku 2025, chcete-li s námi však zůstat
i nadále, nejpozději do té doby musíte začít čerpat energie od našich nových dodavatelů. To uděláte jednoduše přihlášením svých odběrných míst do soutěže a uzavřením smlouvy s vítězným dodavatelem. V nabídce pro vás máme ale i nesoutěžní produkty našich nových dodavatelů.

Přihlašujte se přes zákaznický portál

Pokud vás zajímají detaily, vše o fungování Skautské energie najdete na stránce Jak se přihlásit. A když už jste rozhodnutí a chcete ušetřit, rovnou se do soutěže přihlaste
v pár krocích přes náš nový zákaznický portál moje.skautskaenergie.cz. Aktuální soutěž je otevřena do 31. července. Pokud u nás ještě nemáte účet, do portálu se nejprve zaregistrujte a pak si přidejte svá odběrná místa, která budete chtít přihlásit do soutěže.

Víc hlav víc uspoří. Přihlaste se a přidejte se k desetitisícům lidí, kteří společně šetří za energie!

Za tým Skautské energie
Tomáš Slavík, ředitel

Mohlo by vás ještě zajímat

Odpovědi na časté dotazy, které řešíte, když vyplňujete přihlášku k aukci

Odpovědi na časté dotazy, které řešíte, když vyplňujete přihlášku k aukci

Připravili jsme pro vás několik odpovědí na otázky, které vás při vyplňování přihlášky v zákaznickém portále moje.skautskaenergie.cz pravděpodobně napadly. 

Důležité info pro naše zákazníky u Bidli energie - spolupráce s dodavatelem pokračuje

Důležité info pro naše zákazníky u Bidli energie - spolupráce s dodavatelem pokračuje

Zákazníci Skautské energie se smlouvou u Bidli energie mohou nadále využívat jejich spotový produkt a zůstanou součástí projektu Skautská energie. Spolupráce s dodavatelem pro stávající zákazníky projektu pokračuje.

Je nová Skautská energie opravdu bez rizika?

Je nová Skautská energie opravdu bez rizika?

Přihláškou do aukce se ničemu nezavazujete, pouze dáváte najevo, že máte zájem o levnější energie. V aukci nemáte co ztratit, můžete jedině získat. Zkusíte to?