CENTROPOL ENERGY

Jeden z nejvýznamnějších tuzemských dodavatelů energií. Plynem a elektřinou zásobuje více než 300 tisíc odběrných míst. 

O dodavateli

CENTROPOL ENERGY je jedním z největších dodavatelů energií v ČR. Minimálně pro období překlenutí krize energetiky bude vhodnou volbou.

Patří k největším dodavatelům energií v ČR a v minulosti byl několik let partnerským dodavatelem Skautské energie. CENTROPOL ENERGY v ČR působí již více než 20 let a má v péči přes 300tisíc odběrných míst.

Pro své zákazníky vydává časopis Céčko, jehož poslední vydání bylo věnováno právě úsporám.

Majitelům rodinných domků z řad svých zákazníků nabízí slevu ve výši 3 000 až 5 000 korun na instalaci vlastní fotovoltaické elektrárny a tepelného čerpadla a rovněž možnost výkupu elektřiny.

Zákazníci mají neustále přehled o svém odběrném místě prostřednictvím elektronické Samoobsluhy, kde si mohou stáhnout i Podklad pro potvrzení nákladů na bydlení pro případnou žádost o státní pomoc s úhradou nákladů na energie. Elektronicky probíhá rovněž fakturace.

Pokud upřednostňujete osobní jednání, po celé republice máte k dispozici 10 zákaznických center. 

Ceny a nabídka

CENTROPOL ENERGY se účastní námi pořádaných aukcí a v případě vítězství nabídne zákazníkům produkty s dvouletou fixní cenou.

Dále nabízí zákazníkům Skautské energie i neaukční produkty s cenou, která se každý měsíc mění a vyhlašuje. Cena se stanovuje automaticky podle cen v předcházejícím měsíci na denním trhu. Tzv. spotové produkty s měsíční cenou jsou i dostupné domácnostem, která nejsou vybavena průběhovým měřením. Aktuální přehled nabízených produktů najdete na stránce Naše nabídka.

Výkup FVE

Provozujete vlastní zdroj výroby elektřiny? CENTROPOL ENERGY nabízí výkup za výhodné ceny. Viz www.centropol.cz/fotovoltaika

Jak přejít k CENTROPOL ENERGY?

Přechod ke Skautské energie se smlouvou u CENTROPOL ENERGY pro vás (pro domácnosti, ale i pro podnikatele, firmy a organizace) rádi zajistíme. Máte-li zájem, prosíme zaregistrujte nebo přihlaste se do zákaznického portálu a vyplňte objednávkový formulář pro vaše odběrné místo.