Bidli energie

Investiční skupina BIDLI holding a. s. tvoří skupina firem, které dohromady vytváří nejkomplexnější službu pro klienta z pohledu bydlení od služeb realitních, finančních, investičních, výstavbu rezidenčních nemovitostí v rámci developmentu, interiéry, nábytek až po energetiku. Bidli dodává klientům fotovoltaické elektrárny, je dodavatelem
energií a začalo se realizovat v rámci divize Bidli auto i v elektromobilitě.

O dodavateli

Český projekt Bidli vznikl v roce 2003 a spojil zkušenosti a znalosti z oblasti realit, financování bydlení a výstavbu domů, aby ukázal novou a přímou cestu, jak bydlet se vším všudy. Přirozenou součástí bydlení jsou i energie. Proto má Bidli tisíce spokojených zákazníků, odběratelů plynu a elektřiny z řad domácností a firem, po celé České republice.

O spolupráci s Bidli energie

Od roku 2021 do května 2023 nabízela Skautská energie spotové produkty u dodavatele Bidli energie. V červnu 2024 Skautská energie vstoupila do nové podoby, která je založena na soutěžení fixních produktů mezi dodavateli. Protože legislativní omezení neumožňují soutěžit i produkty spotové, domluvil Junák - český skaut s Bidli energie pokračování spolupráce tak, aby si stávající zákazníci mohli zachovat dosavadní řešení a zároveň zůstali pod křídly projektu Skautská energie. 

Kontakty na dodavatele

Máte-li dotazy ohledně spotových cen nebo vaší stávající smlouvy, kontaktujte přímo infolinku BIDLI.