PRAŽSKÁ PLYNÁRENSKÁ

Dodavatel ve 100 % vlastnictví hlavního města Prahy, který zásobuje energiemi téměř půl milionu odběratelů po celém Česku. A to už přes 120 let.

O dodavateli

Dlouhodobě patří mezi nejvýznamnější tuzemské dodavatele energií. Plynem a elektřinou spolehlivě zásobuje více kolem půl milionu odběrných míst. Jeho historie je sice nedílně spjata s Prahou, kde lze kořeny plynárenství vysledovat až do roku 1847, ale v současné době poskytuje zákazníkům své služby po celé České republice.

Mezi hlavní priority patří zajištění komfortního zákaznického servisu, energetické bezpečnosti a širokého spektra nadstandardních služeb.

Dlouhodobě podporuje nové, ekologické a efektivní technologie využívání energie jako je využití zemního plynu v dopravě. Tradičně také podporuje nejrůznější obecně prospěšné projekty, čímž aktivně přispívá pozitivnímu rozvoji společnosti.    

Ceny a nabídka

Pražská plynárenská se účastní námi pořádaných aukcí a v případě vítězství nabídne zákazníkům produkty s dvouletou fixní cenou.

Dále nabízí zákazníkům Skautské energie i neaukční produkty na dobu neurčitou s vyhlašovanou cenou, kterou může dodavatel v budoucnu změnit. Pro elektřinu dodavatel nabízí i čistý spotový produkt, u domácností je nicméně určen pouze těm, které jsou vybaveny průběhovým měřením. Cenu tohoto produktu určuje trh a mění se každžch 15 minut. Aktuální přehled nabízených produktů najdete na stránce Naše nabídka.

Výkup FVE

Provozujete vlastní zdroj výroby elektřiny? Pražská plynárenská nabízí výkup za výhodné ceny. Viz www.ppas.cz/fotovoltaika.

Jak přejít k PRAŽSKÉ PLYNÁRENSKÉ?

Přechod ke Skautské energie se smlouvou u Pražské plynárenské pro vás (pro domácnosti, ale i pro podnikatele, firmy a organizace) rádi zajistíme. Máte-li zájem, prosíme zaregistrujte nebo přihlaste se do zákaznického portálu a vyplňte objednávkový formulář pro vaše odběrné místo.