Skautska energie - logo

Skautská energie nabízí řešení
v nejisté době
I pro veřejnost.

Pomůžeme i vám. Čestné skautské.

Pomůžeme vám ušetřit

Výhodnější plyn a elektřinu si jde vyjednat i po dobrém. Po 9 letech na trhu s námi šetří už víc než 14 tisíc domácností. Přidejte se a v budoucích aukcích budeme silnější.

Získáte dobrou cenu

Zajistili jsme si výhodné podmínky na trhu.
Stejné můžete mít i vy.

Ceník a kalkulačka Skautské energie

Garantujeme fér hru

Hlídáme, aby vysoutěžený poskytovatel jednal vždy fér.
Jsme v tom spolu.

Jak funguje Skautská energie

Zisk pro skauting

Vše, co Skautská energie vydělá, putuje na podporu dětí a jejich vedoucích.
Děkujeme.

Co Skautská energie již podpořila

Chcete se přidat? Vyberte si řešení.

Změnu dodavatele vyřešíme za vás

1.

Vyplníte on-line jeden jednoduchý formulář a zbytek vyřešíme za vás.

2.

Postaráme se o kontrolu všech dokumentů i samotný převod.

3.

Trvale hlídáme výhodné nastavení podmínek a vy je můžete mít napořád.

Marek Baloun
Dobrý servis, výrazná úspora speciálně co se týče topení plynem, a navíc víte, že přispíváte na práci s mládeží. Všemi těmito projekty také skaut vytváří nová pracovní místa, ve kterých je možné vidět smysl. Prostě win -win. <3
Zákaznické hodnocení Skautské energie na Google

Proč skauti a energie?

Na začátku jsme chtěli sami ušetřit. Podařilo se. A protože jsme skauti,
domluvili jsme stejně výhodné podmínky i pro veřejnost.

Skautská energie - formulář pro online převod odběrného místa

Stačí jeden formulář

Pošlete nám svou stávající smlouvu a vyplníte formulář. Zbytek zajistíme za vás.

Skautská energie - pravidelně soutěžíme nejvýhodnější podmínky na trhu. Získáte je automaticky

Ceny hlídáme za vás

Pravidelně soutěžíme nejvýhodnější podmínky na trhu.

Skautská energie hlídá pomíny dodavatelů a chrání odběratele před běžnými pokutami a poplatky.

Žádné skryté poplatky

Hlídáme podmínky dodavatelů. Chráníme vás před běžnými pokutami a poplatky.

Skautská energie - přejděte k nám kdykoli. Cokoli potřebujete, vyřídíme spolu rychle.

Přejděte k nám kdykoli

Šetříme váš čas i nervy. Cokoli potřebujete, vyřídíme spolu rychle.

Silní partneři

Spolupracujeme s většími silnými dodavateli, kteří krize zvládnou lépe.

Skautská energie - jsme prospěšní už pro více než 26 000 domácností a firem.

Aktuality

Každý den pro vás bedlivě sledujeme aktuální situaci a pravidelně vás informujeme o jejím vývoji.

Vyhlašujeme novou soutěž o nejlepší ceny energií, přihlašujte se teď, vítěze vybereme v létě

Skautská energie opět vyhlašuje soutěž dodavatelů a přihlásit se nyní může každý. Až do července 2024. Výsledek aukce bude nově dostupný pouze přihlášeným.

Kompletní přehled změn ve fungování Skautské energie v roce 2024

Skautská energie se mění a opět nabízí pravidelné soutěže dodavatelů. V čem se budou nové soutěže lišit? Nejvíce v tom, že přenášíme větší moc do rukou zákazníka. Přehled všech změn najdete v článku.

Souhrnné informace pro zákazníky Skautské energie s řešením od MND, Bidli a Centropol Energy

Souhrnný přehled pro naše dosavadní zákazníky. V jednom článku najdete vše, co se s novou Skautskou energií od června 2024 mění a co je třeba nyní podniknout.

Kontakt pro nové zákazníky

Chcete se k nám přidat, ale máte ještě otázky?
Společně vše vyřešíme.

Na většinu z nich najdete podrobnou odpověď v nejčastějších otázkách a odpovědích.  Pokud potřebujete vědět cokoli dalšího, kontaktujte nás. Pokud se nám nedovoláte, ozveme se vám později zpět.

Skautská energie - snadná a rychlá komunikace telefonem nebo přes online formulář

info@skautskaenergie.cz

Jsme tu pro vás od pondělí do pátku v čase 8:30 do 16:00. Zmeškané hovory
mimo pracovní dobu navoláme zpět.