Proč projekt Skautské energie láká zákazníky?

V současné době je již málo nabídek na trhu s energií, které lákají svými cenami a podmínkami zákazníky, kteří si po dlouhou dobu zvykli na nízké ceny. Jednou z aktuálních nabídek pro následující dva roky je projekt Skautské energie. Proč právě tento projekt? Co zákazník na nabídce ocení?

Odborný portál pro energetiku a stavebnictví dlouhodobě oceňuje kvality našeho projektu Skautská energie. V článku Proč projekt Skautská energie láká zákazníky? dochází k následujícímu závěru:

"Cenová nabídka i podmínky jsou vynikající, asi by se nenašel jiný podobný produkt. Je to dobrá možnost, jak alespoň částečně překlenout období drahých energií. A i když nemusí příští výběr dodavatele dopadnout tak skvěle jako letos, troufám si tvrdit, že zákazník bude na tom poměrně lépe, než u ostatních dodavatelů. Nechci srovnávat projekt Skautské energie s ostatními nabídkami dodavatelů, přeci jenom dodavatelé se musí dodávkami energií dlouhodobě živit, což skauti nemusí. Berte to jako jednu z výhodných aktuálních možností na trhu."

Chcete s námi každý měsíc ušetřit?

Skautská energie dočasně pozastavuje příjem odběrných míst

Vzhledem k aktuální mimořádné situaci na trhu s energiemi jsme se rozhodli od 11. 9. 2021 dočasně zastavit příliv nových odběrných míst.

5 nejčastějších otázek našich zákazníků

Sepsali jsme pro vás  odpovědi na nejčastější otázky, se kterými se zákazníci obracejí na naše zákaznické centrum.

Jak se připravit na změnu dodavatele

K 1. 1. 2021 se dodavatelem všech zákazníků Skautské energie nově stává společnost Kolibřík energie. Bude dodávat elektřinu i plyn. V souvislosti s hromadnou změnou je potřeba udělat několik opatření na straně jednotlivých zákazníků.