Proč projekt Skautské energie láká zákazníky?

V současné době je již málo nabídek na trhu s energií, které lákají svými cenami a podmínkami zákazníky, kteří si po dlouhou dobu zvykli na nízké ceny. Jednou z aktuálních nabídek pro následující dva roky je projekt Skautské energie. Proč právě tento projekt? Co zákazník na nabídce ocení?

Odborný portál pro energetiku a stavebnictví dlouhodobě oceňuje kvality našeho projektu Skautská energie. V článku Proč projekt Skautská energie láká zákazníky? dochází k následujícímu závěru:

"Cenová nabídka i podmínky jsou vynikající, asi by se nenašel jiný podobný produkt. Je to dobrá možnost, jak alespoň částečně překlenout období drahých energií. A i když nemusí příští výběr dodavatele dopadnout tak skvěle jako letos, troufám si tvrdit, že zákazník bude na tom poměrně lépe, než u ostatních dodavatelů. Nechci srovnávat projekt Skautské energie s ostatními nabídkami dodavatelů, přeci jenom dodavatelé se musí dodávkami energií dlouhodobě živit, což skauti nemusí. Berte to jako jednu z výhodných aktuálních možností na trhu."

Chcete s námi každý měsíc ušetřit?

Odpovědi na časté dotazy, které řešíte, když vyplňujete přihlášku k aukci

Připravili jsme pro vás několik odpovědí na otázky, které vás při vyplňování přihlášky v zákaznickém portále moje.skautskaenergie.cz pravděpodobně napadly.

Důležité info pro naše zákazníky u Bidli energie - spolupráce s dodavatelem pokračuje

Zákazníci Skautské energie se smlouvou u Bidli energie mohou nadále využívat jejich spotový produkt a zůstanou součástí projektu Skautská energie. Spolupráce s dodavatelem pro stávající zákazníky projektu pokračuje.

Je nová Skautská energie opravdu bez rizika?

Přihláškou do aukce se ničemu nezavazujete, pouze dáváte najevo, že máte zájem o levnější energie. V aukci nemáte co ztratit, můžete jedině získat. Zkusíte to?