Proč projekt Skautské energie láká zákazníky?

V současné době je již málo nabídek na trhu s energií, které lákají svými cenami a podmínkami zákazníky, kteří si po dlouhou dobu zvykli na nízké ceny. Jednou z aktuálních nabídek pro následující dva roky je projekt Skautské energie. Proč právě tento projekt? Co zákazník na nabídce ocení?

Odborný portál pro energetiku a stavebnictví dlouhodobě oceňuje kvality našeho projektu Skautská energie. V článku Proč projekt Skautská energie láká zákazníky? dochází k následujícímu závěru:

"Cenová nabídka i podmínky jsou vynikající, asi by se nenašel jiný podobný produkt. Je to dobrá možnost, jak alespoň částečně překlenout období drahých energií. A i když nemusí příští výběr dodavatele dopadnout tak skvěle jako letos, troufám si tvrdit, že zákazník bude na tom poměrně lépe, než u ostatních dodavatelů. Nechci srovnávat projekt Skautské energie s ostatními nabídkami dodavatelů, přeci jenom dodavatelé se musí dodávkami energií dlouhodobě živit, což skauti nemusí. Berte to jako jednu z výhodných aktuálních možností na trhu."

Chcete s námi každý měsíc ušetřit?

Navracíme se k pravidelným aukcím a doporučujeme vyčkat s delšími závazky

Skautská energie pracuje na brzkém znovuobnovení pravidelných aukcí. Nabídky dodavatelů na uzavření delších závazků doporučujeme nepřijmout.

LitFin pokračuje v insolvenčním řízení pro odškodnění poškozených zákazníků Kolibřík Energie

LitFin podal odvolání proti zamítnutí insolvenčního návrhu a dále pokračuje ve snaze uplatnit nároky poškozených zákazníků v insolvenčním řízení.

Chyba v rozeslané informaci o cenách u elektřiny u CENTROPOL ENERGY pro rok 2024. Platí původně slíbené ceny.

Technická chyba u dodavatele způsobila chybné informování zákazníků. Zajistili jsme, aby opravdu platili původně ohlášené nižší ceny. Za chybu se jménem dodavatele omlouváme.