Skautska energie - logo

Získejte levnou elektřinu a plyn pro svou domácnost či firmu.

Jsme největší šetřící komunita zákazníků v ČR.

Založena a provozována skauty. Nyní i pro veřejnost bez pozvánky

Proč se přidat k nám?

Skautskou energii jsme si založili pro své klubovny, nyní s námi šetří více než 30 tisíc domácností.

Jak to funguje?

• Dáváme dohromady velké množství lidi,
  • pro ně vyjednáme nejlepší podmínky a ty zafixujeme.
  • To opakujeme každé dva roky.

Kolik ušetřím?

Momentálně cca 10 tis. za rok oproti ceníkovým cenám velkých dodavatelů. Důležité ale je, že šetříte pořád a dlouhodobě a ceny energií nemusíte hlídat. Podrobněji zde.

Ceník a kalkulačka Skautské energie

Proč nám věřit?

Jsme skauti. Jednáme fér a držíme slovo. Jsme neziskovka. 100% našeho zisku jde na financování skautů. Sami Skautskou energii používáme ve stovkách kluboven a objektů.

Jak funguje Skautská energie

Výhody pro vás

• Dlouhodobě skvělá cena
  • Žádné starosti s hlídáním ceny
  • Podpora dobré věci
  • Vše vyřídíte kompletně on-line
Co Skautská energie již podpořila

Přidejte se k největší šetřící komunitě zákazníků. Šetřete za energie a podpořte nás skauty.

Marek Baloun
Je úžasné, že je tu někdo, kdo hlídá nejvýhodnější podmínky pro koncového zákazníka, pravidelně informuje o dění a navíc je to vše zdarma!!! Na místní poměry je to vysoce nadstandardní! Já si každý rok, hlavně zimu a svátky, užívám s pocitem tepla u srdce, že to teplo doma je to nejlepší, jaké můžu mít.
Marek Baloun

Zajímá vás

Kdo se může připojit do Skautské energie? Je pouze pro skauty?

Skautská energie je tu pro domácnosti, firmy, úřady, školy, sdružení vlastníků jednotek a další organizace. Nemusíte být skaut, stačí, když chcete ušetřit za energie. Pak je jen na vás, zda vám dělá radost, že nákupem elektřiny či plynu od nás podporujete české skautské oddíly.

Je Skautská energie výhodná? Kde najdu aktuální srovnání cen energií na trhu?

Dlouhodobě se nám daří mít jedny z nejlevnějších cen na trhu. Důvěryhodných srovnávačů cen najdete na internetu několik. Doporučujeme například https://kalkulator.tzb-info.cz/.

Kolik stojí MWh?

Veškeré naše ceny najdete v aktuálním ceníku a v našich smlouvách vás nečekají žádné další skryté poplatky.

Jak dlouho trvá převod odběrného místa?

To záleží na podmínkách, za jakých jste uzabřeli předcházející smlouvu. Z naší strany děláme rychlé a jednoduché kroky pro to, abyste se naším zákazníkem mohl stát v nejbližším možném termínu. Více o změně dodavatele

Co když nebudu spokojen?

Kdykoli můžete z projektu odejít. Nemáme pochopitelně žádné výstupní poplatky a žádné jiné “šmejdské” praktiky. Pouze vám doběhne aktuální závazek u dodavatele Kolibřík Energie ke konci daného období a dalšího dodavatele si již zajistíte sami.

Kontakt pro nové zákazníky

Chcete se k nám přidat, ale máte ještě otázky?
Společně vše vyřešíme.

Na většinu z nich najdete podrobnou odpověď v nejčastějších otázkách a odpovědích.  Pokud potřebujete vědět cokoli dalšího, napište nám svůj telefon nebo e-mail a ozveme se vám (pouze pro zájemce, kteří ještě neodeslali přihlášku, tedy nejsou zákazníky Skautské energie).

• 08-10
  • 10-12
  • 12-14
  • 14-16
  • 16-18
Skautská energie - snadná a rychlá komunikace telefonem nebo přes online formulář

Kontakt pro stávající zákazníky

skautska.energie@setrimeobcanum.cz
+420 530 519 019

Jsme tu pro vás 8:00 - 16:30 každý pracovní den. Po telefonu vždy sdělte, že řešíte Skautskou energii.