24. října 2017

Jsem skaut – jak zapojím sebe nebo známé?

Velice jednoduše odešlete pozvánku přes skautIS.

Do skautisu

Jak na to?

Přihlášení skauta s přístupem do skautisu

Nemáte přístup do skautISu?

K vygenerování pozvánky potřebujete tzv. propojený účet. Pokud máte s propojením potíže, odešlete žádost přes formulář a my vás budeme kontaktovat.

Údaje o registrovaném skautovi

Jak to funguje?

1. Skauti mohou komukoli ze svého okolí (včetně sebe) poslat pozvánku s plnou mocí.
  2. Zájemce vyplní online plnou moc, vytiskne, podepíše a odešle zprostředkovateli.
  3. Ten pohlídá vhodný čas k převodu, vypoví smlouvu u stávajícího dodavatele a zajistí převod k novému.
  4. Následně pošle podepsanou smlouvu s novým dodavatelem.
  5. Nový dodavatel pošle rozpis záloh. Zájemce pak jen ukončí platby záloh původní a nastaví nové.
  6. Každý rok skauti dělají nové výběrové řízení na dodavatele, a tím udržují stále nejlepší ceny na trhu.
  7. Je-li nutné dodavatele změnit kvůli zachování nejlepších podmínek, zajistíme to automaticky.
  8. Smlouvy se uzavírají vždy do konce roku (resp. od října do konce následujícího roku).
  9. Kdokoli může kdykoli vypovědět plnou moc a k 1.1. si dojednat přechod jinam.
  10. Úspory jsou nezanedbatelné – dle spotřeby od tisíců až po desítky tisíc Kč ročně.
  11. I při minimální spotřebě se neplatí žádné měsíční poplatky. Jsme dlouhodobě nejvýhodnější na trhu.
  12. Junák – český skaut dostává od dodavatele 25 Kč za každou megawatthodinu.

Je to snadné a funguje to. Již přes 5 tisíc lidí úspěšně spoří a denně se připojují desítky dalších. Stačí najít smlouvu a poslední vyúčtování a za pár minut je vše hotovo. Podpoříte skauty a ušetřete!