Pronajímáte nemovitost? Nebo se stěhujete?

Máte nemovitost, kde občas měníte nájemníky? Rádi byste zachovali u vaší nemovitosti dodavatele vybraného Skautskou energií?

Každý nájemník má jistě sám právo rozhodnout o svém dodavateli, pokud je na něj přepsaný elektroměr či plynoměr. Vy jako majitel nemovitosti můžete pouze Skautskou energii doporučit a to samozřejmě budeme rádi. 

Pokud je zatím odběrné místo psáno na vás, můžete nového nájemce přihlásit spolu s žádostí o přepis. Ten nově také dokážeme zajistit za vás. Přepis sice nějakou dobu trvá (standardně i několik týdnů), ale je pak jistota, že veškerá spotřeba po dobu nájmu bude účtována nájemci a ten ji bude muset uhradit. 

Samozřejmě si můžete nechat odběrné místo napsané i na sebe, ale pak musíte evidovat a rozpočítat spotřebu, kterou následně uplatníte po nájemci. Případné vymáhání nedoplatku tak bude na vás. U dlouhodobějších pronájmů se tedy vyplatí spíše odběrné místo na nového obyvatele nemovitosti přepsat

Obdobná situace pak nastává ve chvíli, kdy se vy stěhujete do nového místa. Pokud je váš nový pobyt spíše dlouhodobější, domluvte se s majitelem na přepisu odběrného místa na vás. Spolu s přepisem získejte i Skautskou energii a mějte tak jistotu dlouhodobě nejlepších možných cen a podmínek.