Přihlásit se k odběru elektřiny

od dodavatele CENTROPOL ENERGY.

Pole označená hvězdičkou jsou povinná. U ostatních budeme rádi, pokud budou vyplněna, ale povinné to není - z vyúčtování potřebné info dohledáme a vyplníme za vás.

Údaje o majiteli odběrného místa

Uveďte v Kč, kolik nyní platíte měsíční zálohy.
Vyberte, jakým způsobem chcete platit zálohy.
  • Vybrat
  • Bankovní převod
  • Inkaso
  • SIPO
Uveďte spojovací číslo SIPO, pokud jste zvolil tuto metodu úhrady.

Odběrné místo

• Vyberte
  • ELEKTŘINA
EAN najdete na vyúčtování za elektřinu.
V případě, že máte pouze jednu cenu, vyplňte prosím pouze zde.
Vyplňte, pokud máte dvoutarifní odběr. Pokud máte jednotarif (d01, d02 nebo c01, c02), vepište 0.
Počet fází (1 fáze nebo 3 fáze)
  • Vyberte
  • C60d
  • C61d
  • C62d
Poslední vyúčtování od stávajícího dodavatele *
Pokud již máte akceptovanou výpověď.
U CENTROPOL ENERGY aktuálně nabízíme krom základního produktu na dobu neurčitou i produkt se závazkem a fixní cenou na 1 rok.
  • Vybrat
  • Doba neurčitá
  • FIX 1 rok

Zpracovávání osobních údajů

Údaje vyplněné v tomto dotazníku budou použity ke zpracování organizací Junák - český skaut, Tiskové a distribuční centrum v rámci projektu Skautská energie. Budete kontaktován za účelem zajištění výhodnějších cen energií a Vaše údaje budou poskytnuty vybranému dodavateli energií, ke kterému bude záměr převést Vaše odběrné místo. Podrobněji viz zásady ochrany osobních údajů v projektu Skautská energie.

Po odeslání formuláře se vám do několika dní ozveme ohledně on-line podpisu připravené smlouvy.