Přihlásit se k odběru plynu

od dodavatele Bidli energie.

Od 1. 1. 2023 může na základě nařízení vlády spotové produkty získat pouze odběrné místo domácnosti s dálkovým odečtem měřidla. Pro většinu domácností je tedy nyní tato nabídka nedostupná. Pro OSVČ tato podmínka neplatí, mají-li v místě odběru předmět podnikání, pro firmy tato podmínka též neplatí. Pokud splňujete nárok, vyplňte prosím formulář.

Pole označená hvězdičkou jsou povinná. U ostatních budeme rádi, pokud budou vyplněna, ale povinné to není - z vyúčtování potřebné info dohledáme a vyplníme za vás.

Údaje o majiteli odběrného místa

Podnikatel = jakýkoli subjekt s IČO
  • Vyberte
  • domácnost
  • podnikatel
Uveďte v Kč, kolik nyní platíte měsíční zálohy.
  • Vybrat
  • Bankovní převod
  • Inkaso
  • SIPO
Uveďte spojovací číslo SIPO, pokud jste zvolili tuto formu úhrady.

Odběrné místo

• Vyberte
  • PLYN
EIC najdete na svém vyúčtování za plyn.
Poslední vyúčtování od současného dodavatele
Pokud jste u jiného dodavatele, uveďte kde a datum ukončení vaší smlouvy, pokud je známé.

Zpracovávání osobních údajů

Údaje vyplněné v tomto dotazníku budou použity ke zpracování organizací Junák - český skaut, Tiskové a distribuční centrum v rámci projektu Skautská energie. Budete kontaktován za účelem zajištění výhodnějších cen energií a Vaše údaje budou poskytnuty vybranému dodavateli energií, ke kterému bude záměr převést Vaše odběrné místo. Podrobněji viz zásady ochrany osobních údajů v projektu Skautská energie.

Po odeslání formuláře se vám do několika dní ozveme ohledně on-line podpisu připravené smlouvy.