24. října 2017

Příběh skautské energie

skautské teepee

Skauti a skautky se snaží tvořit lepší svět kolem sebe už přes 100 let. Je to mezigenerační společenství lidí, kteří sdílejí podobné hodnoty a silný vztah k přírodě. Všichni skauti v sobě mají „skautskou energii“, abstraktní sílu, která se zhmotňuje v konkrétních činech. Je to energie měnit svět kolem sebe k lepšímu! Skauti a skautky se díky ní dokážou zasazovat o pozitivní změny ve společnosti. I kdyby to měl být jen jeden dobrý skutek denně.

Sílu velkého společenství lidí jsme se rozhodli využít i pro velký dobrý skutek, jehož benefity mohou využívat tisíce domácností, menších firem nebo dalších organizací. Spojili jsme síly a vytvořili projekt Skautská energie, který přináší zapojeným významné finanční úspory na platbách za elektřinu a plyn a zároveň finančně podporuje činnost skautů. Ve spojení obrovského množství lidí a organizací dokážeme vyjednat nejlepší ceny na trhu a ještě zbude malá část (placená dodavatelem energií) na příspěvek skautům.

Hlavní výhody Skautské energie:

1. 2. 3. 4.
Jednoduchost Trvalý servis Komplexnost Nejnižší možná cena
Najít smlouvu a vyúčtování, vyplnit formulář a odeslání na poště. Zbytek zajistíme za vás.  Pravidelně soutěžíme nejvýhodnější podmínky a automaticky Vás na ně převedeme. Hlídáme obchodní podmínky: dodavatel nesmí používat většinu běžných pokut a poplatků.  Dlouhodobě nabízíme nejlepší ceny na trhu a tedy nejvýhodnější úspory.

Chci ušetřit