Přepis majitele odběrného místa

Jak správně přehlásit odběrné místo, které máte psané na jinou osobu

V některých případech potřebujete udělat víc kroků, abyste mohli ke Skautské energii přejít. Může se vám stát, že budete chtít do Skautské energie přihlásit elektřinu nebo plyn, které nejsou vedeny na vaši osobu. Třeba v těchto situacích:

• stěhujete se do nájmu
  • koupili jste si novou nemovitost
  • zdědili jste nemovitost

Víte, jak na to, aby vše šlo hladce?

V jakémkoliv z případů, se kterým si nevíte rady, nás kontaktujte. Rádi vám poradíme a s přehlášením odběrného  místa vám pomůžeme. V prvním kroku se společně postaráme o to, abyste s námi mohl jednat jako majitel nebo jeho jménem.

Různé situace vyžadují různý přístup. Máme zkušenosti, jak na to, aby vše šlo hladce a strávili jste administrativou co nejméně času. Provedeme vás přepisem krok po kroku a postaráme se o příslušné dokumenty.

Obraťte se na našeho zprostředkovatele:

Společnost Občanům, s. r. o.
skautska.energie@setrimeobcanum.cz
530 519 019

Stačí když sdělíte vše podstatné o místě, které převádíte a o jeho původním majiteli. Rychle a ochotně vám odpovědí, co vše je potřeba udělat, abyste mohli ke Skautské energii přejít co nejdřív.