Přepis majitele odběrného místa

Jak správně přehlásit odběrné místo, které je psané na jinou osobu?

V některých případech potřebujete udělat víc kroků, abyste mohli ke Skautské energii přejít. Může se vám stát, že budete chtít do Skautské energie přihlásit elektřinu nebo plyn, které nejsou vedeny na vaši osobu. Různé situace vyžadují různý přístup.

Vyberte situaci, kterou řešíte

Máme zkušenosti, jak na to, aby vše šlo hladce a strávili jste administrativou co nejméně času. Provedeme vás přepisem krok po kroku a postaráme se o příslušné dokumenty. Klikněte na tlačítko odpovídající vaší situaci.

Víte, jak na to, aby vše šlo hladce?

Nejprve prostudujte instrukce kliknutím na tlačítko konkrétní situace. V jakémkoliv z případů, se kterým si nevíte rady, nás kontaktujte. Rádi vám poradíme a s přehlášením odběrného  místa vám pomůžeme. V prvním kroku se společně postaráme o to, abyste s námi mohl jednat jako majitel nebo jeho jménem.

Obraťte se na našeho zprostředkovatele:

společnost Občanům, s. r. o.
prepis@setrimeobcanum.cz
530 519 019

Stačí když sdělíte vše podstatné o místě, které převádíte a o jeho původním majiteli. Rychle a ochotně vám odpovědí, co vše je potřeba udělat, abyste mohli ke Skautské energii přejít co nejdřív.