Skautská energie se otevírá všem. Nabídněte ji i vy svému blízkému okolí.

I díky vašemu zapojení a zapojení vašeho okolí vyrostla již natolik, že nyní po pěti letech od spuštění otevíráme službu Skautské energie všem bez ohledu na členství ve skautské organizaci. 

Na začátku byla snaha snížit náklady v našich skautských klubovnách. Rozšíření jako členský benefit pro členy organizace a jejich okolí fungovalo velmi dobře – plnilo funkci členského benefitu a zároveň všem (i našim klubovnám) snižovalo náklady. Po celou dobu i přes některé obtíže se nám dařilo držet vzrůstající zájem a projekt organizaci Junák – český skaut začal přinášet zajímavější zdroje na rozvoj našich skautských činností. 

Pomozte psát příběh Skautské energie dál. Jste-li se službami spokojeni, doporučte ji prosím svému okolí. Zapojit se může domácnost, ale i firma nebo organizace, škola i např. menší obec. Díky tomu společně dokážeme hned tři pozitivní věci:

  1. Nový odběratel získá službu, která mu pomůže ušetřit finance. Bude rád a bude rád za vaše doporučení. 
  2. Vy i my všichni budeme mít do budoucna silnější postavení při vyjednávání o nových podmínkách, protože nás bude víc. Dodavatelé to ocení nižší cenou pro všechny. 
  3. Skauti – tedy organizace Junák – český skaut tím získá do budoucna silný zdroj alternativního financování své základní činnosti. 

Jak se může někdo nový ke službě připojit? Na webu ww.skautskaenergie.cz stačí vložit e-mail a brzy na něj přijde pozvánka. Ta vygeneruje plnou moc a odešle zprostředkovateli (Občanům,.s. r. o.) informace o odběrném místu (vyúčtování, smlouva). Plnou moc pak už jen stačí vytisknout, podepsat a odeslat a vše ostatní zajistí Skautská energie prostřednictvím zprostředkovatele. Na majiteli odběrného místa pak už je jen změna platby záloh k novému dodavateli. 

Pokud již šetříte ve své domácnosti a bydlíte v bytovém domě, můžete nabídnout zapojení společných prostor právě bytového domu. Stejně tak by mohla informace o volném otevření zajímat vaše příbuzné nebo kamarády. Zmínit se můžete i vašemu zaměstnavateli nebo jakémukoli oblíbenému podniku. V síti Skautské energie máme již celou řadu společností nejrůznějších právních forem (vč. akciových společností) i oborů (např. prodejny, menší pivovary, kanceláře, školy, obce). 

Budeme samozřejmě rádi i za vaše doporučení on-line (buď na sociálních sítích sdílením např. tohoto článku https://www.tzb-info.cz/ceny-paliv-a-energii/125522-skautska-energie-nove-pro-vsechny-zajemce nebo za vaše hodnocení / recenzi na Google nebo Facebooku)

ZAJÍMAVOST: Věděli jste, že: Jen 27% procent odběrných míst ve Skautské energii je pro plyn, ale svojí energetickou spotřebou dosahují skoro polovinu celkového odběru?