Proč projekt Skautské energie láká zákazníky?

V současné době je již málo nabídek na trhu s energií, které lákají svými cenami a podmínkami zákazníky, kteří si po dlouhou dobu zvykli na nízké ceny. Jednou z aktuálních nabídek pro následující dva roky je projekt Skautské energie. Proč právě tento projekt? Co zákazník na nabídce ocení? 

Těmito řádky začíná článek, který odborný portál TZB-INFO publikoval o našem projektu Skautská energie. Popisuje, jak:

  • Cena elektřiny a plynu u Skautské energie vždy patřila k nejnižším na trhu a toto zůstává i pro následující 2 roky.
  • Stejné podmínky nemohou nyní nabídnout obchodníkům žádní jiní organizátoři aukcí.
  • Zákazník Skautské energie má jistotu jedné z nejlepších cen nebo spíše vůbec nejlepší ceny na trhu.
  • Nezanedbatelnou předností Skautské energie je výběr silných a zavedených dodavatelů.

Autor článek zakončuje zhodnocením, že Cenová nabídka i podmínky projektu Skautská energie jsou vynikající, asi by se nenašel jiný podobný produkt. Je to dobrá možnost, jak alespoň částečně překlenout období drahých energií.

Celý redakční článek pana Schindlera si můžete prohlédnout zde – https://www.tzb-info.cz/ceny-paliv-a-energii/18159-proc-projekt-skautske-energie-laka-zakazniky. Doporučujeme.

Server TZB-INFO o Skautské energii letos informuje opakovaně. Nedávno v článku popisujícím významné zdražování zobrazoval Skautskou energii opět jako unikátní projekt, který měl nejnižší ceny na trhu a ty si zachoval i po korekci reagující na aktuální strmý růst cen energií na trhu: https://www.tzb-info.cz/ceny-paliv-a-energii/18047-energie-zdrazuji-jak-posuzovat-cenovou-nabidku.

Získat Skautskou energii