Chci do Skautské energie přidat další odběrná místa nebo nabídnout známým

Jste s projektem Skautská energie spokojeni? Máme radost. Připojte všechna vaše odběrná místa. A zapojte i vaše okolí. Projekt Skautská energie je určen pro široký okruh lidí, kteří skauty osobně znají, i tak se jedná o velmi širokou skupinu (dle výzkumů tak o polovinu populace ČR). Vstoupit můžete nejen s vaší domácností, ale i s firmou, organizací nebo třeba sdružením vlastníků jednotek. 

Platí dosavadní postupy.

  1. Pokud jste členem organizace Junák – český skaut, pak je nejvhodnější cesta vyplnit přihlášku na kartě Služby/Skautská energie v registračním systému SkautIs. Můžete postupovat i dle následujícího bodu. 
  2. Pokud členem nejste, pak můžete člena požádat, aby Vám ze SkautIsu poslal pozvánku, nebo můžete sami na https://www.skautskaenergie.cz/jak-pozadat-skauta/ vyplnit jméno vašeho známého skauta (případně bývalého člena organizace) a my vám pozvánku zašleme.

Následně snadno vyplníte formulář a odešlete plnou moc a vše ostatní opět zařídí náš zprostředkovatel Občanům, s. r. o. (resp. TGI).

Chci přidat další odběrné místo

Pomozte nám šířit Skautskou energii. Více zapojených odběrných míst znamená lepší výhody pro všechny a navíc větší podporu naší skautské organizace. Pomozte nám šířit Skautskou energii. Více zapojených odběrných míst znamená lepší výhody pro všechny a navíc větší podporu naší skautské organizace.