Novinky a návody

Skauti mají se svou sítí odběratelů elektřiny a plynu úspěch, v létě překročili hranici 10 tisíc odběrných míst

Měsíčně až 500 nových uživatelů a dohromady již 10 000 odběrných míst má Skautská energie, společný systém pro odběr elektřiny a plynu, do kterého se mohou přihlásit skauti a skautky, jejich rodiny i známí. Skauti nedávno vysoutěžili nové dodavatele a ceny energií budou fixovat na dva roky. Vzhledem k dynamickým pohybům na trhu tak mohou Přečíst si víc oSkauti mají se svou sítí odběratelů elektřiny a plynu úspěch, v létě překročili hranici 10 tisíc odběrných míst[…]

Změny v projektu Skautská energie, výhled na další období

V projektu Skautská energie docházelo dosud každý rok k výběrovému řízení na dodavatele, který nabídne nejvýhodnější podmínky pro všechny naše současné i budoucí zákazníky. Dosud platilo, že se nám takto dařilo dosahovat bezkonkurenčně nejlepších cen (byť ceny nebyly jediným hodnoceným kritériem). Pomohlo k tomu i trochu štěstí, protože jsme soutěžili minulé roky ve velmi dobrých Přečíst si víc oZměny v projektu Skautská energie, výhled na další období[…]

Výsledky výběrového řízení na dodavatele Skautské energie 2019-2020 (+2018 pro nová OM)

V trojkolovém výběrovém řízení jsme soutěžili dodavatele zvlášť na elektřinu a zvlášť na zemní plyn. Zemní plyn Nejlepší nabídku na dodávky zemního plynu a novým dodavatelem pro následující období se stává společnost Armex Energy. Od 1.1.2019 k němu budou přepojeni všichni stávající zákazníci. Odběrná místa nových zákazníků s plánovaným připojením od 1.11.2018 budou již připojována Přečíst si víc oVýsledky výběrového řízení na dodavatele Skautské energie 2019-2020 (+2018 pro nová OM)[…]

Chci do Skautské energie přidat další odběrná místa nebo nabídnout známým

Platí dosavadní postupy. Pokud jste členem organizace Junák – český skaut, pak je nejvhodnější cesta vyplnit přihlášku na kartě Služby/Skautská energie v registračním systému SkautIs. Pokud členem nejste, pak můžete člena požádat, aby Vám ze SkautIsu poslal pozvánku, nebo můžete sami na https://www.skautskaenergie.cz/jak-pozadat-skauta/ vyplnit jméno vašeho známého skauta (případně bývalého člena organizace) a my vám pozvánku zašleme. Přečíst si víc oChci do Skautské energie přidat další odběrná místa nebo nabídnout známým[…]

Co pro mě znamená změna dodavatele, co mám udělat?

Tím, že nezvítězil Centropol, dodavatele mění k 1.1.2019 všichni stávající zákazníci Skautské energie. Převod k novému dodavateli (u elektřiny Yello Energy a u plynu Armex Energy) zajistí automaticky na základě již vystavených plných mocí TGI, nyní není třeba žádné aktivity ze strany zákazníků. Zákazníci by měli ukončit trvalé příkazy plateb záloh ke konci roku 2018 Přečíst si víc oCo pro mě znamená změna dodavatele, co mám udělat?[…]

Změna pracovníka podpory zákazníků

V některých případech se zákazníci Skautské energie dostávají do kontaktu s pracovníkem skautů. Poslední rok se o nás starala Radka Vráželová a ta nyní předává štafetu dál Soně Telecké. Soňu můžete kontaktovat stejně jako dosud Radku: e-mailem energie@skaut.cz nebo telefonem 703 485 131 oba kontakty najdete vždy snadno v patičce webu http://www.skautskaenergie.cz Jinak stále platí, že Přečíst si víc oZměna pracovníka podpory zákazníků[…]

Šetříme, smlouvy přijdou e-mailem

Dosud byla praxe taková, že většina komunikace mezi dodavatelem nebo TGI a zákazníkem probíhala elektronicky prostřednictvím e-mailu. I tak některé formy zásilek poštou zůstaly (smlouva, předpis plateb, vyúčtování). Snažíme se snižovat náklady, které jsou z našeho pohledu vynakládány neefektivně a tak budeme papírové zásilky i nadále minimalizovat. Smlouvu (podepsanou TGI za zákazníka na základě plné Přečíst si víc oŠetříme, smlouvy přijdou e-mailem[…]

Se Skautskou energií chci skončit, jak postupovat?

Pokud z nějakého důvodu dnes nebo kdykoli v budoucnu shledá účastník projektu Skautská energie, že mu již podmínky nevyhovují, může snadno vystoupit. Stačí odvolat plnou moc udělenou společnosti Terra Group Investment. Tím TGI ztratí právo provádět dále správu vašich odběrných míst a je na Vás, abyste ke dni následujícímu po konci aktuálního závazku zajistili nové Přečíst si víc oSe Skautskou energií chci skončit, jak postupovat?[…]