Novinky a návody

Místo TGI teď budeme jednat se společností Občanům, s.r.o. Pro nás se ale nic nezmění!

Junák v roce 2018 v rámci poptávkového výběrového řízení vybral pro spolupráci v následujících letech odborného partnera pro zajištění agendy zprostředkování změny dodavatele energií. Nejvýhodnější nabídku předložila dosavadní partnerská společnost Terra Group Investment (dále jen TGI) a vzhledem k velmi dobré dosavadní spolupráci byla TGI potvrzena. Následně došlo k dohodě s TGI, že formálně bude zprostředkování Přečíst si víc oMísto TGI teď budeme jednat se společností Občanům, s.r.o. Pro nás se ale nic nezmění![…]

bez starostí

Jaké smlouvy za mne Občanům, s. r. o. (resp. TGI) uzavírá?

Podepsáním plné moci jste předali zprostředkovatelské společnosti Občanům, s. r. o. (resp. Terra Group Investment, a. s.) práva na uzavírání smluv s novými dodavateli energie. Občanům, s. r. o. (resp. TGI) za Vás takto vyřeší byrokracii spojenou se vstupem do projektu a s převodem závazku k jinému dodavateli. Příklady smluv, které za Vás Občanům, s. Přečíst si víc oJaké smlouvy za mne Občanům, s. r. o. (resp. TGI) uzavírá?[…]

logo skautské energie

Proč projekt Skautské energie láká zákazníky?

V současné době je již málo nabídek na trhu s energií, které lákají svými cenami a podmínkami zákazníky, kteří si po dlouhou dobu zvykli na nízké ceny. Jednou z aktuálních nabídek pro následující dva roky je projekt Skautské energie. Proč právě tento projekt? Co zákazník na nabídce ocení?  Těmito řádky začíná článek, který odborný portál Přečíst si víc oProč projekt Skautské energie láká zákazníky?[…]

Skauti mají se svou sítí odběratelů elektřiny a plynu úspěch, v létě překročili hranici 10 tisíc odběrných míst

Měsíčně až 500 nových uživatelů a dohromady již 10 000 odběrných míst má Skautská energie, společný systém pro odběr elektřiny a plynu, do kterého se mohou přihlásit skauti a skautky, jejich rodiny i známí. Skauti nedávno vysoutěžili nové dodavatele a ceny energií budou fixovat na dva roky. Vzhledem k dynamickým pohybům na trhu tak mohou Přečíst si víc oSkauti mají se svou sítí odběratelů elektřiny a plynu úspěch, v létě překročili hranici 10 tisíc odběrných míst[…]

Změny v projektu Skautská energie, výhled na další období

V projektu Skautská energie docházelo dosud každý rok k výběrovému řízení na dodavatele, který nabídne nejvýhodnější podmínky pro všechny naše současné i budoucí zákazníky. Dosud platilo, že se nám takto dařilo dosahovat bezkonkurenčně nejlepších cen (byť ceny nebyly jediným hodnoceným kritériem). Pomohlo k tomu i trochu štěstí, protože jsme soutěžili minulé roky ve velmi dobrých Přečíst si víc oZměny v projektu Skautská energie, výhled na další období[…]

Výsledky výběrového řízení na dodavatele Skautské energie 2019-2020 (+2018 pro nová OM)

V trojkolovém výběrovém řízení jsme soutěžili dodavatele zvlášť na elektřinu a zvlášť na zemní plyn. Zemní plyn Nejlepší nabídku na dodávky zemního plynu a novým dodavatelem pro následující období se stává společnost Armex Energy. Od 1.1.2019 k němu budou přepojeni všichni stávající zákazníci. Odběrná místa nových zákazníků s plánovaným připojením od 1.11.2018 budou již připojována Přečíst si víc oVýsledky výběrového řízení na dodavatele Skautské energie 2019-2020 (+2018 pro nová OM)[…]

Chci do Skautské energie přidat další odběrná místa nebo nabídnout známým

Jste s projektem Skautská energie spokojeni? Máme radost. Připojte všechna vaše odběrná místa. A zapojte i vaše okolí. Projekt Skautská energie je určen pro široký okruh lidí, kteří skauty osobně znají, i tak se jedná o velmi širokou skupinu (dle výzkumů tak o polovinu populace ČR). Vstoupit můžete nejen s vaší domácností, ale i s firmou, Přečíst si víc oChci do Skautské energie přidat další odběrná místa nebo nabídnout známým[…]

Co pro mě znamená změna dodavatele, co mám kdy udělat?

Tím, že nezvítězil Centropol, dodavatele mění k 1.1.2019 všichni stávající zákazníci Skautské energie. Převod k novému dodavateli (u elektřiny Yello Energy a u plynu Armex Energy) zajistí automaticky na základě již vystavených plných mocí TGI, nyní není třeba žádné aktivity ze strany zákazníků.  Harmonogram změny dodavatelů Do konce listopadu 2018 obdrží všichni zákazníci nové smlouvy Přečíst si víc oCo pro mě znamená změna dodavatele, co mám kdy udělat?[…]

Změna pracovníka podpory zákazníků

V některých případech se zákazníci Skautské energie dostávají do kontaktu s pracovníkem skautů. Poslední rok se o nás starala Radka Vráželová a ta nyní předává štafetu dál Soně Telecké. Soňu můžete kontaktovat stejně jako dosud Radku: e-mailem energie@skaut.cz nebo telefonem 703 485 131 oba kontakty najdete vždy snadno v patičce webu http://www.skautskaenergie.cz Jinak stále platí, že Přečíst si víc oZměna pracovníka podpory zákazníků[…]

Šetříme, smlouvy přijdou e-mailem

Dosud byla praxe taková, že většina komunikace mezi dodavatelem nebo TGI a zákazníkem probíhala elektronicky prostřednictvím e-mailu. I tak některé formy zásilek poštou zůstaly (smlouva, předpis plateb, vyúčtování). Snažíme se snižovat náklady, které jsou z našeho pohledu vynakládány neefektivně a tak budeme papírové zásilky i nadále minimalizovat. Smlouvu (podepsanou TGI za zákazníka na základě plné Přečíst si víc oŠetříme, smlouvy přijdou e-mailem[…]