Koho kdy kontaktovat

Terra group Investment, a.s. (TGI)

Společnost TGI je partnerem projektu Skautské energie. TGI pro skauty zajišťuje servis s vypovězením smluv s vaším dodavateleme a převod k novému, s čímž souvisí i informační a poradenská podpora. Hlavním komunikačním kanálem mezi TGI a vámi – zákazníky, je níže uvedená e-mailová adresa. Pro standardní komunikaci proto prosím využívejte internetové pošty.

adresa: Terra Group Investment, a.s., Vídeňská 995/63, 639 00  Brno
e-mail: skautska.ener­gie@terragrou­p.cz
web: www.terragroup.cz

Centropol

Každý rok vyhlašujeme výběrové řízení na dodavatele energie, v roce 2016 ho vyhrála společnost Centropol. Stávající klienti, kteří už ve Skautské energii jsou, budou automaticky převedeni k 1.1. 2017, noví odběratelé už začnou rovnou u Centropolu.

Náležitosti týkající se dodávky energií můžete eventuelně řešit přímo se společností Centropol, ale obecně by mělo platit, že veškeré vaše dotazy, připomínky nebo reklamace zvládne kompetentně zpracovat a vyřídit TGI.

adresa: Vaníčkova 1594/1, Ústí nad Labem
tel.: 478 575 555 nebo 840 222 222
web: https://www.centropolenergy.cz

Tiskové a distribuční centrum Junáka (TDC)

TDC je iniciátorem a autorem Skautské energie. V zájmu TDC je, aby veškeré procesy probíhaly v pořádku a aby byla Skautská energie výhodnou a kvalitní službou pro všechny, kteří se do projektu rozhodnou zapojit. TDC můžete kontaktovat ve chvíli, kdy by nastaly nějaké problémy při komunikaci s TGI (případně Centropolem), nebo pokud byste měli nějaké nezodpovězené otázky k projektu.

adresa: Senovážné nám. 24, 110 00 Praha 1
tel: 734 796 339