Jak vyplnit smlouvu s Bidli

Proces je jednoduchý. Základem je získat předgenerovanou smlouvu do vašeho emailu.

Všem, kdo měli dodávky od Kolibřík Energie, přišel na email 2. nebo 3. listopadu soupis odběrných míst s proklikem na smlouvu ke každému z nich. E-mail rozesíláme 8. listopadu také všem ostatním, kteří do 6. 11. vyplnili zájem prostřednictvím našeho formuláře k plynu nebo k elektřině

Pak už stačí jen:

  1. kliknout v emailu na << Podepsat on-line smlouvu k převedení odběrného místa k Bidli >> u každého odběrného místa, které chcete převést k Bidli Energie. 
  2. Ve formuláři, který se vám otevře doplnit chybějící údaje (rodné číslo a číslo účtu) + zkontrolovat a případně změnit způsob platby + doplnit další chybějící povinné info
  3. odeslat a v následně obdrženém emailu po přečtení vygenerované smlouvy kliknout na POSLAT PIN
  4. opsat SMS kód a tím podepíšete smlouvu
  5. následně Bidli Energie zahajuje převod vašeho odběrného místa

V případě, že narazíte na problém, volejte přímo infolinku Bidli: 704 442 000.

Pro každého, kdo e-mail nedostal nebo neměl ještě dodávky od Kolibřík Energie je postup takový, že nejprve musí vyplnit formulář www.skautskaenergie.cz/prihlasit-se-k-odberu-bidli a pak vyčká, až ho Bidli kontaktuje (to bude několik dní trvat). 

Důležité info:

  1. systém vám předvyplní výši záloh podle předpokládané spotřeby. Vy můžete částku pouze navýšit. Pokud je výše záloh nepřiměřená, dokončete smlouvu a následně kontaktujte Bidli na energie@bidli.cz a doložte jim oprávněnost pro nižší zálohy (např. poslední vyúčtování, kde bude vidět vaše spotřeba). Dodavatel pak musí výši záloh změnit na přiměřenou. 
  2. v úvodním kroku musí každý vyplnit číslo účtu i v případě, že si v nísledujícím kroku pak zvolí např. platbu složenkou, kde účet nebude využitý.  Jde jen o technické omezení zvoleného způsobu řešení formuláře. 

Nepřišel vám e-mail s nabídkou BIDLI energie a měli jste dodávky od Kolibřík Energie?

Nejprve prosíme zkontrolujte spam a hromadnou poštu (hledejte e-mail z adresy energie@skaut.cz). 

Pokud jste e-mail s předgenerovanými smlouvami nedohledali, můžete buď vyplnit formulář a BIDLI energie vás kontaktuje nebo můžete kontaktovat BIDLI sami s žádostí o opětovné poslání: energie@bidli.cz. a 704 442 000.