27. října 2017

Jak požádat skauta?

Skautská energie je určena nejen všem skautům (aktivním i bývalým), je zde i pro jejich široké okolí. Pokud tedy osobně znáte nějakého aktivního nebo bývalého skauta nebo jste byli v minulosti sami skautem, případně pokud již Skautskou energii využíváte a potřebujete další odběrné místo, vyplňte tento formulář. Po ověření údajů Vám zašleme pozvánku ke Skautské energii na Váš e-mail.

Pro bezchybné fungování formuláře doporučujeme použití prohlížečů Chrome nebo Firefox

Údaje o skautovi, kterého znáte

Údaje o Vás

Do 2 pracovních dní od odeslání formuláře očekávejte na Vašem e-mailu pozvánku ke vstupu k projektu s dalšími instrukcemi.

Detailní informace o postupu pro neskauty najdete na stránce Přihlášení neskautů do Skautské energie krok za krokem.