Změnte svého dodavatele energií a podpořte skauting. Projekt Skautská energie přináší jistotu a benefity.

6. února 2023

Připojte se k Skautské energii a staňte se součástí komunity, která v roce 2025 opět soutěží hromadný nákup energií. Můžete se těšit na lepší podmínky a přitom podporovat skautskou organizaci Junák - český skaut.

Pokud se cítíte nejistě svým současným dodavatelem energií nebo jste v poslední době přišli o svého dodavatele, máme pro vás řešení.

Spojte se s námi a získejte jistotu stabilního dodavatele energie s výhodami. Aktuálně spolupracujeme se dvěma stabilními většími dodavateli - MND a CENTROPOL ENERGY. Tyto společnosti poskytují kvalitní služby za rozumné ceny.

Navíc, když se stanete naším zákazníkem, budete se moci zapojit do komunity, která pro své zákazníky v roce 2025 plánuje opět uskutečnit výběr dodavatele v hromadné soutěži (aukce). Tuto akci plánujeme realizovat tak, abychom vám mohli nabídnout ještě lepší podmínky než doposud.

Kromě toho, že u nás najdete stabilního dodavatele, podpoříte také skautskou organizaci Junák - český skaut. Dodavatelé vyplácejí provizi na chod a rozvoj skautingu, takže se můžete stát součástí něčeho většího a pomoci rozvíjet skautské aktivity v České republice.

Poskytujeme také odbornou podporu v případě, že budete potřebovat jednat s dodavatelem nebo řešit jakýkoliv jiný problém s dodávkou energie. Jsme tu pro vás, abychom vám pomohli a zajistili, že budete spokojeni s našimi službami.

Využijte této příležitosti a přidejte se k nám v projektu Skautská energie. Spojte se s námi a získejte jistotu kvalitního dodavatele a pomozte rozvíjet skautskou komunitu v České republice.

Za tým Skautské energie
Tomáš Slavík, ředitel

Vyberte si z naší aktuální nabídky

Ať už si vyberete smlouvu s CENTROPOL ENERGY, MND nebo Bidli energie, stanete se zákazníkem Skautské energie a do budoucna s vámi budeme počítat!

Mohlo by vás ještě zajímat

MND nabízí zákazníkům Skautské energie změnu produktu. Změna může být výhodná, ale ne pro každého

MND nabízí zákazníkům Skautské energie změnu produktu. Změna může být výhodná, ale ne pro každého

Poslední dny opět rozesílá dodavatel MND většině svých zákazníků (včetně klientů Skautské energie) e-maily s nabídkami nových smluv a ceníků. Jak se v nich vyznat a je výhodné nabídku využít?

Šetřete energiemi levněji. Získejte dotaci až 150 tisíc Kč např. na zateplení domu nebo výměnu oken

Šetřete energiemi levněji. Získejte dotaci až 150 tisíc Kč např. na zateplení domu nebo výměnu oken

Máte nízký příjem a chcete zlepšit energetickou účinnost svého domova? Nový program Nová zelená úsporám Light nabízí možnost získat dotace na drobné úpravy, které vám pomohou snížit náklady na energie. Navíc, můžete se ucházet i zpětně, pokud jste již provedli některá z těchto opatření. Přečtěte si, jak to funguje.

LitFin brzy zahájí vymáhání náhrady způsobené škody. Máte vše v pořádku doloženo?

LitFin brzy zahájí vymáhání náhrady způsobené škody. Máte vše v pořádku doloženo?

Žádáme zákazníky přihlášené u LitFinu o brzké nahrání všech požadovaných dokumentů. Informace o tom, co je třeba dodat k jakému odběrnému místu byly všem registrovaným rozeslány 8. března.