Změnte svého dodavatele energií a podpořte skauting. Projekt Skautská energie přináší jistotu a benefity.

6. února 2023

Připojte se k Skautské energii a staňte se součástí komunity, která v roce 2025 opět soutěží hromadný nákup energií. Můžete se těšit na lepší podmínky a přitom podporovat skautskou organizaci Junák - český skaut.

Pokud se cítíte nejistě svým současným dodavatelem energií nebo jste v poslední době přišli o svého dodavatele, máme pro vás řešení.

Spojte se s námi a získejte jistotu stabilního dodavatele energie s výhodami. Aktuálně spolupracujeme se dvěma stabilními většími dodavateli - MND a CENTROPOL ENERGY. Tyto společnosti poskytují kvalitní služby za rozumné ceny.

Navíc, když se stanete naším zákazníkem, budete se moci zapojit do komunity, která pro své zákazníky v roce 2025 plánuje opět uskutečnit výběr dodavatele v hromadné soutěži (aukce). Tuto akci plánujeme realizovat tak, abychom vám mohli nabídnout ještě lepší podmínky než doposud.

Kromě toho, že u nás najdete stabilního dodavatele, podpoříte také skautskou organizaci Junák - český skaut. Dodavatelé vyplácejí provizi na chod a rozvoj skautingu, takže se můžete stát součástí něčeho většího a pomoci rozvíjet skautské aktivity v České republice.

Poskytujeme také odbornou podporu v případě, že budete potřebovat jednat s dodavatelem nebo řešit jakýkoliv jiný problém s dodávkou energie. Jsme tu pro vás, abychom vám pomohli a zajistili, že budete spokojeni s našimi službami.

Využijte této příležitosti a přidejte se k nám v projektu Skautská energie. Spojte se s námi a získejte jistotu kvalitního dodavatele a pomozte rozvíjet skautskou komunitu v České republice.

Za tým Skautské energie
Tomáš Slavík, ředitel

Vyberte si z naší aktuální nabídky

Ať už si vyberete smlouvu s CENTROPOL ENERGY, MND nebo Bidli energie, stanete se zákazníkem Skautské energie a do budoucna s vámi budeme počítat!

Mohlo by vás ještě zajímat

Zákazníci CENTROPOL ENERGY v roce 2024 na elektřině významně uspoří

Zákazníci CENTROPOL ENERGY v roce 2024 na elektřině významně uspoří

Pro naše zákazníky s opakovaným fixním produktem elektřiny u CENTROPOL ENERGY jsme zajistili výhodné podmínky na rok 2024. Domácnosti je získají automaticky, u právnických osob a podnikatelů bude potřeba podpis dodatku se změnou produktu na levnější.

Skautská energie chystá návrat k pravidelnému soutěžení

Skautská energie chystá návrat k pravidelnému soutěžení

Skautská energie připravuje návrat k původnímu nastavení naší služby - tedy k pravidelnému soutěžení výhodných podmínek mezi dodavateli.  Současný vývoj trhu zatím pro návrat k soutěžím ideální není, ale věříme, že se prostředí v blízkých letech může stabilizovat. Více o současné situaci a o našich plánech si přečtete v tomto článku. 

Zákazníci Kolibřík Energie mají šanci na odškodnění.

Zákazníci Kolibřík Energie mají šanci na odškodnění.

Skautská energie ve spolupráci se společností LitFin zajišťuje pro všechny zájemce z řad zákazníků poškozených porušením smluv ze strany bývalého dodavatele Kolibřík Energie koordinovanou snahu o získání odškodnění.