Skautská energie zveřejnila nové ceny na roky 2021 a 2022

Skautská energie je velmi dobrým řešením pro zákazníky, kteří se nechtějí o energie příliš starat, ale chtějí mít jistotu dlouhodobě skvělých cen, kterými ušetří nemalé částky peněz rodinnému či firemnímu rozpočtu.

Odborný portál pro energetiku a stavebnictví dlouhodobě oceňuje kvality našeho projektu Skautská energie. V článku Skautská energie zveřejnila nové ceny na roky 2021 a 2022 dochází k následujícímu závěru:

"Stávající ceny elektřiny Skautské energie jsou na velmi nízké úrovni a prakticky nemají konkurenci. Obavy by mohl vzbuzovat nový dodavatel Kolibřík energie. Jak jsem již uvedl, při zvyšování cen energií by závazek levných dodávek novým zájemcům mohl být pro malého dodavatele likvidační. Naštěstí dodavatel je spojen s finančně silným Armexem, který má větší šanci nepříznivou situaci ustát. Navíc vždy by se dala zastavit akvizice nových zákazníků v případě nepříznivého vývoje na trhu."

Chcete s námi každý měsíc ušetřit?

Skautská energie změnila trh energií.   Oficiální srovnání potvrzují, že dlouhodobě drží ceny hluboko pod nejvýznamnějšími dodavateli

Skautská energie změnila trh energií. Oficiální srovnání potvrzují, že dlouhodobě drží ceny hluboko pod nejvýznamnějšími dodavateli

Online srovnávač TZBinfo zpracoval data o cenách nejvýznamnějších dodavatelů energií na českém trhu za posledních 6 let. Tedy těch, od kterých odebírá energii většina českých domácnosti a firem. A grafy mluví jasně. Skautská energie vychází ze srovnávaných tarifů dlouhodobě nejlevněji - až o desítky procent.

Skautská energie v kostce

Zájem o skauting je v Česku dlouhodobě velmi vysoký. Za posledních deset let vzrostl počet skautek a skautů o polovinu a Junák – český skaut, největší výchovná organizace pro děti a mládež v zemi, se tak stal jednou z nejrychleji rostoucích národních skautských organizací v Evropě i na světě.

Co znamená “zelená” elektřina?

Pro někoho smysluplná podpora udržitelnosti, pro jiného marketingový tah. Jak je to doopravdy se “zelenou” elektřinou a má smysl si za ni připlatit? Odpověď není jednoznačná, proto vám nabízíme článek, který vám může pomoci udělat si vlastní názor.