Skautská energie zveřejnila nové ceny na roky 2021 a 2022

Skautská energie je velmi dobrým řešením pro zákazníky, kteří se nechtějí o energie příliš starat, ale chtějí mít jistotu dlouhodobě skvělých cen, kterými ušetří nemalé částky peněz rodinnému či firemnímu rozpočtu.

Odborný portál pro energetiku a stavebnictví dlouhodobě oceňuje kvality našeho projektu Skautská energie. V článku Skautská energie zveřejnila nové ceny na roky 2021 a 2022 dochází k následujícímu závěru:

"Stávající ceny elektřiny Skautské energie jsou na velmi nízké úrovni a prakticky nemají konkurenci. Obavy by mohl vzbuzovat nový dodavatel Kolibřík energie. Jak jsem již uvedl, při zvyšování cen energií by závazek levných dodávek novým zájemcům mohl být pro malého dodavatele likvidační. Naštěstí dodavatel je spojen s finančně silným Armexem, který má větší šanci nepříznivou situaci ustát. Navíc vždy by se dala zastavit akvizice nových zákazníků v případě nepříznivého vývoje na trhu."

Chcete s námi každý měsíc ušetřit?

Skautská energie dočasně pozastavuje příjem odběrných míst

Vzhledem k aktuální mimořádné situaci na trhu s energiemi jsme se rozhodli od 11. 9. 2021 dočasně zastavit příliv nových odběrných míst.

5 nejčastějších otázek našich zákazníků

Sepsali jsme pro vás  odpovědi na nejčastější otázky, se kterými se zákazníci obracejí na naše zákaznické centrum.

Jak se připravit na změnu dodavatele

K 1. 1. 2021 se dodavatelem všech zákazníků Skautské energie nově stává společnost Kolibřík energie. Bude dodávat elektřinu i plyn. V souvislosti s hromadnou změnou je potřeba udělat několik opatření na straně jednotlivých zákazníků.