Skautská energie pokračuje. Představila nové nabídky na rok 2022

Již více než 15 tisíc zákazníků si během prvních 7 dní vybralo z nové nabídky Skautské energie. Děkujeme za Vaší důvěru. Přidat se můžete i vy. Nabídka MNDPražské plynárenské i nabídka velkoobchodních cen u BIDLI Energie jsou vám k dispozici už nyní.

Nabídku Bidli Energie s předgenerovanými smlouvami jsme rozeslali všem zákazníkům Skautské energie, kteří měli dodávky od Kolibřík Energie. Smlouvy snadno potvrdíte on-line. Připravili jsme pro vás jednoduchý návod k vyplnění formuláře. Ostatní zákazníci a zájemci mohou přihlásit odběrné místo formulářem. 

S Pražskou plynárenskou jsme domluvili, že jejich nabídka prodlužuje platnost minimálně do 8. listopadu. Všem, kdo potvrzují plnou moc již nyní druhý den zasíláme potvrzení o uzavření smlouvy.

Nabídka Pražské plynárenské nově jen pro firmy v režimu DPI

9. listopadu jsme uzavřeli příjem žádostí domácností o sjednání nabídky u Pražské plynárenské. Nově je domácnostem k dispozici pouze nabídka MND a nabídka Bidli. Firmy a organizace mohou i nadále o nabídku Pražské plynárenské požádat, musí však být v režimu dodavatele poslední instance. 

Pokud máte již vygenerovaný formulář naší plné moci, můžete jej do čtvrtka 11. 11. využít.

Upozornění pro zákazníky v DPI u Pražské plynárenské

Dodavatel Pražská plynárenská rozeslal v pátek 29. 10. (a následně i poštou) všem zákazníkům, kteří u něj skončili v režimu DPI, nabídku přechod na jeho standardní nabídku. Nabídl dvouletý závazek s nižší cenou, než je námi dojednané řešení v rámci Skautské energie. Rozdíl je především v délce závazku - Skautská energie pro své zákazníky zvolila záměrně dražší jednoletý závazek, abychom v aktuálně extrémně vysokých cenách nezůstávali zbytečně dlouho, pokud (a to se očekává) cena plynu v průběhu roku 2022 podstatně klesne. 

Spočítejte si celkovou cenu za energie

Připravili jsme pro vás nové kalkulačky, kde si můžete vypočítat, kolik v jednotlivých řešeních při dané spotřebě zaplatíte (výsledná cena bude pravděpodobně nižší, protože stát odpustí DPH a příspěvek na obnovitelné zdroje - minimálně v roce 2021):

Pro Bidli kalkulačku nemáme, protože cena není pevná, mění se podle vývoje trhu 

Skautská energie pokračuje

Novou nabídku do konce roku 2022 najdete na stránce Nová nabídka.

Pokud se rozhodnete jednat na vlastní pěst, pochopíme to. Nebuďte ale prosím ukvapení a u každé individuální nabídky důkladně zvažte cenu i délku fixace. 

Stávající situace nás velmi mrzí. Pevně však věříme, že se vše s energiemi brzy stabilizuje a budeme prostřednictvím Skautské energie v dalším období od roku 2023 moci dál nabízet výhodné ceny zákazníkům a společně podporovat rozvoj skautingu. Obrovské množství lidí, kteří si za první týden od představení naší nabídku zvolilo nás utvrzuje v přesvědčení, že Skautská energie bude v budoucnu opět silným hráčem, který dokáže pro své zákazníky zajistit výjimečně dobrá řešení. Důvěry si velmi vážíme a děkujeme za ni. 

S úctou 

Tomáš Slavík
ředitel Skautské energie

Mohlo by vás ještě zajímat

Skautská energie připravuje řešení pro zákazníky na období od roku 2023

Skautská energie připravuje řešení pro zákazníky na období od roku 2023

V tuto chvíli probíhá výběrové řízení - oslovili jsme vybrané dodavatele a diskutujeme s nimi řešení, která přicházejí v úvahu. Zvažovaným řešením je i setrvání u stávajících dodavatelů s prodloužením smluv. Cílem je zajistit pro všechny naše zákazníky nabídku řešení dodávek elektřiny i plynu pro následující roky. Bude na každém, zda se rozhodne nabídku využít.

Přistupujeme k hromadnému vymáhání pohledávky u Kolibřík Energie

Přistupujeme k hromadnému vymáhání pohledávky u Kolibřík Energie

Zajistili jsme řešení společného postupu vymáhání škod po dodavateli Kolibřík Energie, který zastavením dodávek porušil smlouvy se zákazníky. Nyní se můžete každý bývalý zákazník Kolibřík Energie připojit k hromadnému vymáhání pohledávky.

Kolibřík Energie / ARMEX popisuje zákazníkům svoji verzi příběhu. Ta ale není pravdivá

Kolibřík Energie / ARMEX popisuje zákazníkům svoji verzi příběhu. Ta ale není pravdivá

V týdnu od 10. ledna rozeslala Kolibřík Energie, dřívější dodavatel Skautské energie a dceřiná společnost ARMEX ENERGY a.s. opět svoji verzi příběhu, jak došlo k ukončení dodávek zákazníků Skautské energie. Příběh, jak jej Kolibřík Energie popisuje, zamlčuje různé skutečnosti a obsahuje nepravdy.