Skautská energie pokračuje. Představila nové nabídky na rok 2022

Již více než 15 tisíc zákazníků si během prvních 7 dní vybralo z nové nabídky Skautské energie. Děkujeme za Vaší důvěru. Přidat se můžete i vy. Nabídka MNDPražské plynárenské i nabídka velkoobchodních cen u BIDLI Energie jsou vám k dispozici už nyní.

Nabídku Bidli Energie s předgenerovanými smlouvami jsme rozeslali všem zákazníkům Skautské energie, kteří měli dodávky od Kolibřík Energie. Smlouvy snadno potvrdíte on-line. Připravili jsme pro vás jednoduchý návod k vyplnění formuláře. Ostatní zákazníci a zájemci mohou přihlásit odběrné místo formulářem. 

S Pražskou plynárenskou jsme domluvili, že jejich nabídka prodlužuje platnost minimálně do 8. listopadu. Všem, kdo potvrzují plnou moc již nyní druhý den zasíláme potvrzení o uzavření smlouvy.

Nabídka Pražské plynárenské nově jen pro firmy v režimu DPI

9. listopadu jsme uzavřeli příjem žádostí domácností o sjednání nabídky u Pražské plynárenské. Nově je domácnostem k dispozici pouze nabídka MND a nabídka Bidli. Firmy a organizace mohou i nadále o nabídku Pražské plynárenské požádat, musí však být v režimu dodavatele poslední instance. 

Pokud máte již vygenerovaný formulář naší plné moci, můžete jej do čtvrtka 11. 11. využít.

Upozornění pro zákazníky v DPI u Pražské plynárenské

Dodavatel Pražská plynárenská rozeslal v pátek 29. 10. (a následně i poštou) všem zákazníkům, kteří u něj skončili v režimu DPI, nabídku přechod na jeho standardní nabídku. Nabídl dvouletý závazek s nižší cenou, než je námi dojednané řešení v rámci Skautské energie. Rozdíl je především v délce závazku - Skautská energie pro své zákazníky zvolila záměrně dražší jednoletý závazek, abychom v aktuálně extrémně vysokých cenách nezůstávali zbytečně dlouho, pokud (a to se očekává) cena plynu v průběhu roku 2022 podstatně klesne. 

Spočítejte si celkovou cenu za energie

Připravili jsme pro vás nové kalkulačky, kde si můžete vypočítat, kolik v jednotlivých řešeních při dané spotřebě zaplatíte (výsledná cena bude pravděpodobně nižší, protože stát odpustí DPH a příspěvek na obnovitelné zdroje - minimálně v roce 2021):

Pro Bidli kalkulačku nemáme, protože cena není pevná, mění se podle vývoje trhu 

Skautská energie pokračuje

Novou nabídku do konce roku 2022 najdete na stránce Nová nabídka.

Pokud se rozhodnete jednat na vlastní pěst, pochopíme to. Nebuďte ale prosím ukvapení a u každé individuální nabídky důkladně zvažte cenu i délku fixace. 

Stávající situace nás velmi mrzí. Pevně však věříme, že se vše s energiemi brzy stabilizuje a budeme prostřednictvím Skautské energie v dalším období od roku 2023 moci dál nabízet výhodné ceny zákazníkům a společně podporovat rozvoj skautingu. Obrovské množství lidí, kteří si za první týden od představení naší nabídku zvolilo nás utvrzuje v přesvědčení, že Skautská energie bude v budoucnu opět silným hráčem, který dokáže pro své zákazníky zajistit výjimečně dobrá řešení. Důvěry si velmi vážíme a děkujeme za ni. 

S úctou 

Tomáš Slavík
ředitel Skautské energie

Mohlo by vás ještě zajímat

Skončila registrace poškozených zákazníků k náhradě škody. Jaký bude další postup?

Skončila registrace poškozených zákazníků k náhradě škody. Jaký bude další postup?

Registrace poškozených zákazníků ke společnému postupu usilujícímu o náhradu škody skončila. Jaký je další postup pro řádně přihlášené?

Stát zastropuje ceny energií. Co to znamená a jak se na rok 2023 připravit? 

Stát zastropuje ceny energií. Co to znamená a jak se na rok 2023 připravit? 

Jaké budeme platit ceny za energie v roce 2023? Jak se mě týká zastropování cen a jakou pomoc od vlády mohu čekat? Mám řešit smlouvu na rok 2023?

20. září končí možnost registrace poškozených zákazníků k náhradě škody. Získané prostředky budou rozděleny pouze mezi přihlášené.

20. září končí možnost registrace poškozených zákazníků k náhradě škody. Získané prostředky budou rozděleny pouze mezi přihlášené.

Registrace poškozených zákazníků k náhradě škody je otevřena již jen do 20.9.2022. Nutnou podmínkou pro zařazení mezi řádně přihlášené je dodání podepsané smlouvy o postoupení pohledávky nejpozději do 30. 9.2022