Skautská energie nově pro všechny zájemce

Zájemci mohou nově poptávat vysoutěženou nabídku Skautské energie na dodávku elektřiny a plynu a nemusí být skauty a ani nemusí mít doporučení.

Odborný portál pro energetiku a stavebnictví dlouhodobě oceňuje kvality našeho projektu Skautská energie. V článku Skautská energie nově pro všechny zájemce dochází k následujícímu závěru:

"Výběrem této nabídky zájemce získá jednu z nejlepších cen na trhu v okamžiku pořádání aukce a pokud se skauty vydrží po řadu let, vždy jednu z nejvýhodnějších cen bez toho, aby se zákazník musel o energie starat. Vítězný dodavatel přispěje navíc 25 korunami z každé odebrané megawatthodiny na činnost Junáka."

Chcete s námi každý měsíc ušetřit?

Skautská energie dočasně pozastavuje příjem odběrných míst

Vzhledem k aktuální mimořádné situaci na trhu s energiemi jsme se rozhodli od 11. 9. 2021 dočasně zastavit příliv nových odběrných míst.

5 nejčastějších otázek našich zákazníků

Sepsali jsme pro vás  odpovědi na nejčastější otázky, se kterými se zákazníci obracejí na naše zákaznické centrum.

Jak se připravit na změnu dodavatele

K 1. 1. 2021 se dodavatelem všech zákazníků Skautské energie nově stává společnost Kolibřík energie. Bude dodávat elektřinu i plyn. V souvislosti s hromadnou změnou je potřeba udělat několik opatření na straně jednotlivých zákazníků.