Skautská energie nově pro všechny zájemce

Zájemci mohou nově poptávat vysoutěženou nabídku Skautské energie na dodávku elektřiny a plynu a nemusí být skauty a ani nemusí mít doporučení.

Odborný portál pro energetiku a stavebnictví dlouhodobě oceňuje kvality našeho projektu Skautská energie. V článku Skautská energie nově pro všechny zájemce dochází k následujícímu závěru:

"Výběrem této nabídky zájemce získá jednu z nejlepších cen na trhu v okamžiku pořádání aukce a pokud se skauty vydrží po řadu let, vždy jednu z nejvýhodnějších cen bez toho, aby se zákazník musel o energie starat. Vítězný dodavatel přispěje navíc 25 korunami z každé odebrané megawatthodiny na činnost Junáka."

Chcete s námi každý měsíc ušetřit?

Vláda zakázala nové nabízení spotových tarifů. Stávající smlouvy platí a jsou nejvýhodnějším řešením pro rok 2023.

Od 1. 1. 2023 již není možné nabízet tzv. spotové tarify běžným domácnostem. Vláda svým nařízením zakázala novým zájemcům nabízet produkt, který má minimálně v období zastropovaných cen nejlepší šanci zajistit lidem levnější náklady na energie. Stávající smlouvy zůstávají platné.

K 31. 12. 2022 doporučujeme (skoro) všem provést samoodečet a zajistit si řádné nebo mimořádné vyúčtování. Jak na to?

Ať už se účestníte procesu zajištění náhrady škody skrze LitFin, nebo ne, doporučujeme, abyste ke konci roku nahlásili distribuci stav vašeho měřidla samoodečtem.

Zákazníci Pražské plynárenské musí brzy změnit dodavatele. Převod k CENTROPOL ENERGY zahájen.

Vyplnění nové smlouvy je potřeba učinit co nejdříve, aby se převod k 1. 1. v pořádku stihl. Žádáme zákazníky o součinnost.