Rozšiřujeme nabídku pro podnikatele, firmy a organizace u MND. Zatím jen na plyn. 

Dosud subjekty s IČO nemohly nabídku MND využít, byla určena pouze domácnostem. To se nyní alespoň v případě dodávek plynu mění. 

Zájemci z řad podnikatelů, firem, organizací, obcí či sdružení vlastníků mají možnost objednat plyn u MND za stejných podmínek jako domácnosti. Tedy se závazkem a fixní cenou pouze do konce roku 2022. 

Ceníky najdete na nasí stránce o nabídce MND

Jak objednat plyn u MND pro subjekt s IČO?

Objednání je odlišné od postupu domácností. Není možné se odbavit proklikem na formulář MND. Je třeba vyplnit formulář na stránce https://www.skautskaenergie.cz/prihlasit-se-k-odberu-mnd-plyn

Poté během několika dní budete kontaktováni ze strany MND a navedeni na uzavření smlouvy online a případně udělení plné moci, pokud přecházíte od jiného dodavatele. 

Může subjekt s IČO u MND objednat i elektřinu?

Zatím bohužel ne. Věříme, že se elektřina do nabídky MND pro IČO subjekty časem dostane, ale v tuto chvíli nelze termín uvedení nabídky odhadnout. 

Nyní smlouvu na elektřinu firmám umíme nabídnout pouze prostřednictvím BIDLI enerigie se spotovou, tedy velkoobchodní cenou - více o nabídce najdete na naší stránce BIDLI. 

Mohlo by vás ještě zajímat

Skautská energie připravuje řešení pro zákazníky na období od roku 2023

Skautská energie připravuje řešení pro zákazníky na období od roku 2023

V tuto chvíli probíhá výběrové řízení - oslovili jsme vybrané dodavatele a diskutujeme s nimi řešení, která přicházejí v úvahu. Zvažovaným řešením je i setrvání u stávajících dodavatelů s prodloužením smluv. Cílem je zajistit pro všechny naše zákazníky nabídku řešení dodávek elektřiny i plynu pro následující roky. Bude na každém, zda se rozhodne nabídku využít.

Přistupujeme k hromadnému vymáhání pohledávky u Kolibřík Energie

Přistupujeme k hromadnému vymáhání pohledávky u Kolibřík Energie

Zajistili jsme řešení společného postupu vymáhání škod po dodavateli Kolibřík Energie, který zastavením dodávek porušil smlouvy se zákazníky. Nyní se můžete každý bývalý zákazník Kolibřík Energie připojit k hromadnému vymáhání pohledávky.

Kolibřík Energie / ARMEX popisuje zákazníkům svoji verzi příběhu. Ta ale není pravdivá

Kolibřík Energie / ARMEX popisuje zákazníkům svoji verzi příběhu. Ta ale není pravdivá

V týdnu od 10. ledna rozeslala Kolibřík Energie, dřívější dodavatel Skautské energie a dceřiná společnost ARMEX ENERGY a.s. opět svoji verzi příběhu, jak došlo k ukončení dodávek zákazníků Skautské energie. Příběh, jak jej Kolibřík Energie popisuje, zamlčuje různé skutečnosti a obsahuje nepravdy.