Rozesíláme nové smlouvy s Kolibříkem

Smlouvy na plyn s Kolibříkem již máte u sebe. U elektřiny se čekalo na vaši volbu zelené elektřiny. Ale i smlouvy o ní už k vám míří. Zkontrolujte si, zda vám dorazila a zda údaje v ní odpovídají vašemu nastavení. 

Smlouvy na elektřinu jsou postupně zákazníkům rozesílány s plánem dokončit rozesílku do konce září 2020

Jaké smlouvy posíláme?

Jak u elektřiny, tak i v případě plynu, mají zákanzíci uzavřenou smlouvu o dodávkách s dodavatelem. Nyní tedy až do konce roku s Yello, případně s Armex Energy. Od Nového roku je zajištěn nový dodavatel - Kolibřík energie. A právě s ním vám postupně uzavíráme a generujeme smlouvy. Původní smlouvy jsou na dobu určitou, není tedy třeba je nijak vypovídat. 

Jak k vám dorazí?

Veškerou komunikaci se snažíme dělat on-line, takže smlouvy najdete ve vašem e-mailu. Posíláme vám je buď jménem Terra Group Investments (u našich původních zákazníků) nebo prostřednictvím Občanům (u zákazníků, kteří vstoupili v posledních letech). 

Je třeba něco podepisovat nebo kontrolovat?

Smlouvy už nepodepisujete. Na základě plné moci, kterou jste v rámci projektu Skautská energie udělili společnosti Občanům, resp. Terra Group Investments, podepsal tento zprostředkovatel smlouvu za vás. Vy si ji můžete jen zkontrolovat a případně někam založit. 

Kontrolu doporučujeme z toho důvodu, že na smlouvě je uvedena cena. Ta by měla odpovídat novým cenám Skautské energie - viz ceník. U elektřiny záleží na tom, zda jste zažádali o volbu zelené skautské elektřiny z obnovitelných zdrojů nebo nikoli - pak máte standardní cenu. V případě, že zjistíte nesrovnalosti, obraťte se co nejdříve na společnost Občanům, nejlépe prostřednictvím e-mailu skautska.energie@setrimeobcanum.cz. A to i v případě, že žádnou smlouvu do konce září neobdržíte. 

Aktualizujeme data, možná vám zavoláme

Může se stát, že vám pracovník zprostředkovatele (Občanům, resp. Terra Group) zavolá a bude s vámi chtít rychle aktualizovat vaše kontaktní údaje a výši záloh, které nyní platíte. Je to z důvodu přípravy vašeho převodu k novému dodavateli Kolibřík energie a cílem je, abyste u něj měli hned vše aktuální.  

Chcete s námi každý měsíc ušetřit?

Mohlo by vás ještě zajímat

Jak se připravit na změnu dodavatele

Jak se připravit na změnu dodavatele

K 1. 1. 2021 se dodavatelem všech zákazníků Skautské energie nově stává společnost Kolibřík energie. Bude dodávat elektřinu i plyn. V souvislosti s hromadnou změnou je potřeba udělat několik opatření na straně jednotlivých zákazníků. 

Jak doma ušetřit na energiích?

Jak doma ušetřit na energiích?

Projděte si našich 5 tipů na energeticky úspornější domácnost a inspirujte se k chytrým úsporám, díky kterým můžete doma začít šetřit teď hned.

Skautská energie změnila trh energií.   Oficiální srovnání potvrzují, že dlouhodobě drží ceny hluboko pod nejvýznamnějšími dodavateli

Skautská energie změnila trh energií. Oficiální srovnání potvrzují, že dlouhodobě drží ceny hluboko pod nejvýznamnějšími dodavateli

Online srovnávač TZBinfo zpracoval data o cenách nejvýznamnějších dodavatelů energií na českém trhu za posledních 6 let. Tedy těch, od kterých odebírá energii většina českých domácnosti a firem. A grafy mluví jasně. Skautská energie vychází ze srovnávaných tarifů dlouhodobě nejlevněji - až o desítky procent.