Rozesíláme nové smlouvy s Kolibříkem

Smlouvy na plyn s Kolibříkem již máte u sebe. U elektřiny se čekalo na vaši volbu zelené elektřiny. Ale i smlouvy o ní už k vám míří. Zkontrolujte si, zda vám dorazila a zda údaje v ní odpovídají vašemu nastavení. 

Smlouvy na elektřinu jsou postupně zákazníkům rozesílány s plánem dokončit rozesílku do konce září 2020

Jaké smlouvy posíláme?

Jak u elektřiny, tak i v případě plynu, mají zákanzíci uzavřenou smlouvu o dodávkách s dodavatelem. Nyní tedy až do konce roku s Yello, případně s Armex Energy. Od Nového roku je zajištěn nový dodavatel - Kolibřík energie. A právě s ním vám postupně uzavíráme a generujeme smlouvy. Původní smlouvy jsou na dobu určitou, není tedy třeba je nijak vypovídat. 

Jak k vám dorazí?

Veškerou komunikaci se snažíme dělat on-line, takže smlouvy najdete ve vašem e-mailu. Posíláme vám je buď jménem Terra Group Investments (u našich původních zákazníků) nebo prostřednictvím Občanům (u zákazníků, kteří vstoupili v posledních letech). 

Je třeba něco podepisovat nebo kontrolovat?

Smlouvy už nepodepisujete. Na základě plné moci, kterou jste v rámci projektu Skautská energie udělili společnosti Občanům, resp. Terra Group Investments, podepsal tento zprostředkovatel smlouvu za vás. Vy si ji můžete jen zkontrolovat a případně někam založit. 

Kontrolu doporučujeme z toho důvodu, že na smlouvě je uvedena cena. Ta by měla odpovídat novým cenám Skautské energie - viz ceník. U elektřiny záleží na tom, zda jste zažádali o volbu zelené skautské elektřiny z obnovitelných zdrojů nebo nikoli - pak máte standardní cenu. V případě, že zjistíte nesrovnalosti, obraťte se co nejdříve na společnost Občanům, nejlépe prostřednictvím e-mailu skautska.energie@setrimeobcanum.cz. A to i v případě, že žádnou smlouvu do konce září neobdržíte. 

Aktualizujeme data, možná vám zavoláme

Může se stát, že vám pracovník zprostředkovatele (Občanům, resp. Terra Group) zavolá a bude s vámi chtít rychle aktualizovat vaše kontaktní údaje a výši záloh, které nyní platíte. Je to z důvodu přípravy vašeho převodu k novému dodavateli Kolibřík energie a cílem je, abyste u něj měli hned vše aktuální.  

Chcete s námi každý měsíc ušetřit?

Mohlo by vás ještě zajímat

Skautská energie v kostce

Skautská energie v kostce

Zájem o skauting je v Česku dlouhodobě velmi vysoký. Za posledních deset let vzrostl počet skautek a skautů o polovinu a Junák – český skaut, největší výchovná organizace pro děti a mládež v zemi, se tak stal jednou z nejrychleji rostoucích národních skautských organizací v Evropě i na světě.

Co znamená “zelená” elektřina?

Co znamená “zelená” elektřina?

Pro někoho smysluplná podpora udržitelnosti, pro jiného marketingový tah. Jak je to doopravdy se “zelenou” elektřinou a má smysl si za ni připlatit? Odpověď není jednoznačná, proto vám nabízíme článek, který vám může pomoci udělat si vlastní názor.

Podnikání pod skautskou lilií

Podnikání pod skautskou lilií

Když se lidé vydávají na neprošlapanou cestu, potřebují odvahu. Až s odstupem času pak zjistí, zda se rozhodli správně a má smysl jít dál. Podobně se zrodila i Skautská energie.