Napsali o nás

Proč projekt Skautské energie láká zákazníky?

V současné době je již málo nabídek na trhu s energií, které lákají svými cenami a podmínkami zákazníky, kteří si po dlouhou dobu zvykli na nízké ceny. Jednou z aktuálních nabídek pro následující dva roky je projekt Skautské energie. Proč právě tento projekt? Co zákazník na nabídce ocení?

Skautská energie nově pro všechny zájemce

Zájemci mohou nově poptávat vysoutěženou nabídku Skautské energie na dodávku elektřiny a plynu a nemusí být skauty a ani nemusí mít doporučení. Výběrem této nabídky zájemce získá jednu z nejlepších cen na trhu v okamžiku pořádání aukce a pokud se skauty vydrží po řadu let, vždy jednu z nejvýhodnějších cen bez toho, aby se zákazník musel o energie starat.

Dvě energie, 80 dodavatelů, 170 nabídek

Z modelových příkladů, které do srovnávače zadal týdeník Euro, vychází v případě elektřiny a plynu nejvýhodněji firma Skautská energie.

Kolibřík Energie bude dodávat skautskou elektřinu i plyn

Armex Energy a.s. má novou dceřinku Kolibřík Energie a.s., jež kromě standardních tarifů prodává také zelenou elektřinu, vyrobenou výhradně z obnovitelných zdrojů.

Skautská energie zveřejnila nové ceny na roky 2021 a 2022

Skautská energie je velmi dobrým řešením pro zákazníky, kteří se nechtějí o energie příliš starat, ale chtějí mít jistotu dlouhodobě skvělých cen, kterými ušetří nemalé částky peněz rodinnému či firemnímu rozpočtu.