Nabídka Pražské plynárenské skončila. Všem přihlášeným jsme zaslali smlouvy.

Po třech týdnech skončila platnost nabídky Pražské plynárenské u SKautské energie. Všem zákanzíkům, kteří do 15. listopadu 2021 potvrdili plnou moc jsme zajistili a jejich jménem uzavřeli smlouvu na dodávky elektřiny nebo plynu. Smlouvy jsme všem odeslali na e-mail

Nyní dodavatel Pražská plynárenská zpracovává změnu dodavatelele - jakmile obdrží od Operátora trhu (OTE) schválení, bude vám přidělen termín zahájení dodávek a dodavatel vás kontaktuje prostřednictvím SMS a e-mailu. Následně mohou zákazníci provést samoodečet a nahlásit ho svému distributorovi. 

Nabídka pro domácnosti

Od 16. 11. mohou noví zájemci z řad domácností vybírat mezi nabídkou s pevnou cenou od MND a mezi nabídkou se spotovými cenami od Bidli.  

Nabídka pro firmy a organizace

Subjekty s IČO mají u Skautské energie od 16. listopadu nabídku omezenou pouze na spotový produkt od Bidli

Budoucí nabídky

Trh energií je stále velmi nestabilní a není dobře předvídatelné, jakým směrem se za pár dní či týdnů vydá. Dosud bylo naší maximální prioritou postarat se o zákanzíky, kteří skončili v režimu dodavatele poslední instance (DPI). 

Vývoj trhu nadále sledujeme a chceme zajistit v v dalších měsících nabídku zajímavou pro další zájemce. Jakmile se objeví příležitost, pokusíme se ji využít a zákazníkům nabídnout. Může se tak stát, že časem MND otevře nabídku i pro firmy nebo že se vrátíme ke spolupráci s Pražskou plynárenskou v upravené podobě. Stejně tak se může stát, že aktuální nabídky MND či Bidli skončí a budou nahrazeny jinými. 

Naší snahou bude u všech budoucích nabídek udržet závazek pouze do konce roku 2022 tak, abychom od 1. 1. 2023 opět mohli těžit ze spojení obrovského množství spotřebitelů a vyjednat si tak velmi dobré podmínky. 

Mohlo by vás ještě zajímat

Skautská energie odmítá tvrzení Hynka Sagana - statutára dodavatele Kolibřík Energie

Skautská energie odmítá tvrzení Hynka Sagana - statutára dodavatele Kolibřík Energie

Dnes se v Lidových novinách objevila vyjádření majitele skupiny Armex a její dceřiné společnosti Kolibřík Energie, která považujeme za nepravdivá.

Rozšiřujeme nabídku pro podnikatele, firmy a organizace u MND. Zatím na dodávky plynu.

Rozšiřujeme nabídku pro podnikatele, firmy a organizace u MND. Zatím na dodávky plynu.

Subjekty s IČO dosud nemohly využít nabídku MND, to se nyní u plynu mění.

Skautská energie pokračuje. Představila nové nabídky na rok 2022

Skautská energie pokračuje. Představila nové nabídky na rok 2022

Všichni zákazníci Skautské energie i každý nový zájemce má nyní možnost využít jednu z tří nových nabídek řešení na rok 2022.