Kolibřík Energie bude dodávat skautskou elektřinu i plyn

„Co děláš, kolibříku?,“ hlesl zoufale slon, který nevěřícně pozoroval drobného záchranáře, zatímco svým dlouhým tlustým chobotem bázlivě uhýbal před štiplavým kouřem.

„Dělám to nejlepší, co můžu,“ odpověděl kolibřík.

Přečtěte si celou bajku o kolibříkovi, kterou v článku Kolibřík Energie bude dodávat skautskou elektřinu i plyn zveřejnil web Ceny energie. V článku se mj. dočtete i následující:

"Na českém energetickém trhu funguje několik skupin, jejichž dceřiné společnosti cílí na specifické zákazníky. Například pod Pražskou energetiku a.s. patří dodavatel elektrické energie a zemního plynu eYello CZ k.s., který zároveň instaluje solární elektrárny. A další etablovaná společnost, Armex Energy a.s. má novou dceřinku Kolibřík Energie a.s., jež kromě standardních tarifů prodává také zelenou elektřinu, vyrobenou výhradně z obnovitelných zdrojů.

Vztahy mezi mateřskými a dceřinými společnostmi jsou důležité, abychom pochopili kontext celého energetického trhu. Právě Pražská energetika a Armex Energy přitom spolupracují na projektu Skautská energie, jejž zaštiťuje spolek Junák – český skaut z.s."

Chcete s námi každý měsíc ušetřit?

Mohlo by vás ještě zajímat

Proč projekt Skautské energie láká zákazníky?

Proč projekt Skautské energie láká zákazníky?

V současné době je již málo nabídek na trhu s energií, které lákají svými cenami a podmínkami zákazníky, kteří si po dlouhou dobu zvykli na nízké ceny. Jednou z aktuálních nabídek pro následující dva roky je projekt Skautské energie. Proč právě tento projekt? Co zákazník na nabídce ocení?

Skautská energie nově pro všechny zájemce

Skautská energie nově pro všechny zájemce

Zájemci mohou nově poptávat vysoutěženou nabídku Skautské energie na dodávku elektřiny a plynu a nemusí být skauty a ani nemusí mít doporučení. Výběrem této nabídky zájemce získá jednu z nejlepších cen na trhu v okamžiku pořádání aukce a pokud se skauty vydrží po řadu let, vždy jednu z nejvýhodnějších cen bez toho, aby se zákazník musel o energie starat.

Dvě energie, 80 dodavatelů, 170 nabídek

Dvě energie, 80 dodavatelů, 170 nabídek

Z modelových příkladů, které do srovnávače zadal týdeník Euro, vychází v případě elektřiny a plynu nejvýhodněji firma Skautská energie.