Hlavní strana

Aktuality

Kolibřík Energie / ARMEX popisuje zákazníkům svoji verzi příběhu. Ta ale není pravdivá

V týdnu od 10. ledna rozeslala Kolibřík Energie, dřívější dodavatel Skautské energie a dceřiná společnost ARMEX ENERGY a.s. opět svoji verzi příběhu, jak došlo k ukončení dodávek zákazníků Skautské energie. Příběh, jak jej Kolibřík Energie popisuje, zamlčuje různé skutečnosti a obsahuje nepravdy.

Společnost Občanům vypověděla zákazníkům Skautské energie dohody o zastupování. Pro zákazníky to nic neznamená

4. ledna 2022 zaslala společnost Občanům, s. r. o.všem původním zákazníkům Skautské energie e-mail, ve kterém informuje o zrušení dohody o zastupování. Toto oznámení na zákazníky nemá žádný praktický dopad a není třeba na něj jakkoliv reagovat.

Skautská energie - zpráva o řešení aktuální krizové situace

Skautská energie informuje své zákazníky o průběhu krizové situace. Jsme si vědomi toho, že dohadů a odhadů koluje po internetu nespočet. Zde představujeme skutečnosti v přiměřené úrovni detailu. Další podklady budou k dispozici soudu a případně dalším orgánům činným v trestním řízení.